انتخاب ۷ نماینده اصولگرا در دور اول نشانه وحدت اصولگرایان است/ ائتلاف در دور دوم هم موفق خواهد شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۴ فروردین ۹۵ - ۲۲:۲۹

  کد خبر : 44355
  عضو شورای راهبردی اصولگرایان گیلان:

  انتخاب ۷ نماینده اصولگرا در دور اول نشانه وحدت اصولگرایان است/ ائتلاف در دور دوم هم موفق خواهد شد

  عضو شورای راهبردی اصولگرایان گیلان با اشاره به اینکه انتخاب ۷ نماینده اصولگرا در دور اول نشانه وحدت اصولگرایان است، گفت: در مرحله دوم هم امیدواریم طوری عمل شود که رای اکثریت را بیاوریم

  حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم میر حسینی اشکوری در گفتگو با خبر نگار ما با اشاره به اهمیت مرحله دوم انتخابات مجلس و وحدت داعیه داران اصولگرایی بر لیست ائتلاف اصولگرایان گیلان، گفت: اصولگرایان در مرحله اول انتخابات مجلس وحدت بسیار خوبی داشتند و به لحاظ اکثریت کسانی که در اکثر شهرستان ها رای آوردند از نیروهای اصولگرا هستند.

  وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: نماینده لنگرود  و فومن هم در لیست ما نبودند اما این افراد را جزنیروهای خوب و اصولگرا می دانیم.

  عضو شورای راهبردی اصولگرایان گیلان، ادامه داد:  طبق لیست اصلاح طلبان اگر نمایندگان رشت، فومن و لنگرود را هم اصلاح طلب بدانیم هفت نماینده ای که در دور اول رای اوردند از نیروهای اصولگرا هستند و سه نفر اصلاح طلب هستند.

  اشکوری با بیان اینکه آقایان در مصاحبه ای گفته اند که نماینده استانه اشرفیه و صومعه سرا هم جزلیست اصلاح طلبان هستند، ابراز کرد: آقای قربانی در آستانه صراحتا و اقای دلخوش هم کتبا اعلام برائت از اصلاح طلبان کردند و نیروی اصولگرا هستد.

  وی با اشاره به این نکته که در دور دوم هم یقینا وحدت خوبی خواهیم داشت و اکثر کاندیداهای دور دوم اعلام کردند که در لیست اصولگرایان هستند، گفت: در رشت دونفر و در رودبار یک نفر را اعلام خواهیم کرد تا با انسجام و وحدت بیشتر به خانه ملت بروند.

   اشکوری با بیان این نکته که نیروهایی که در حوزه خبرگان رهبری رای آورده اند نیروهای ولایی و اصولگراهستند، اظهار کرد: در مرحله دوم هم امیدواریم طوری عمل شود که رای اکثریت را بیاوریم.

  وی تأکید کرد: یقینا در رشت دونفر و تا آخر این هفته یک نفر را در رودبار معرفی خواهیم کرد و آن افرادی هم که رای آورده اند مواضع خود را در حمایت از نیروهای اصولگرا در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام کرده اند.

  عضو شورای راهبردی اصولگرایان گیلان، خاطرنشان کرد: در دور دوم هم اصولگرایان موفق خواهند شد.

  يک ديدگاه

  1. ََطرفداران دکتر دلخوش گفت:

   شما همه اصولگرا هستید مگرما اصلاح طلب هم داریم جریان آبگرفتگی مورچه شده فکر میکرد دنیا درحال غرق شدن است. دلخوش مانندشما نیست

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro