پیروز مرحله دوم انتخابات مجلس اصولگرایان هستند/ مردم گیلان قیّم نمی خواهند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۶ اردیبهشت ۹۵ - ۱۵:۲۸

  کد خبر : 44606
  ذبیح الله نیکفر:

  پیروز مرحله دوم انتخابات مجلس اصولگرایان هستند/ مردم گیلان قیّم نمی خواهند

  منتخب مردم لاهیجان و سیاهکل در انتخابات مجلس برخی تحرکات کاندیدای اصلاح طلب را توهین به شعور مردم دانست و گفت: مردم گیلان در هوش و ذکاوت زبانزد هستند و قیم نمی خواهند

  واران خبر: ذبیح الله نیکفر در گفت و گو با  کاسپین از لاهیجان ائتلاف اصولگرایان را اتحاد جبهه انقلابی دانست و اظهار کرد: اتحاد و همدلی شاکله موفق شدن و پیروزی در همه زمینه ها است.

  وی با بیان اینکه  مردم   ما خواستار کسانی هستند که پایبند به ارزش ها و شیفته خدمت باشند، افزود: مردم ما با هوشترین  و کاردان ترین مردم دنیا هستند و همیشه با  دقت و هوشیاری خادمان خود را انتخاب کرده اند.

  منتخب مردم لاهیجان و سیاهکل در انتخابات دهمین دوره  مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم ما قیم نمی خواهند افزود: بعضی ها با هیاهوی کاذب نمی توانند به مقاصد خود دست پیدا کنند.

  نیکفر برخی تحرکات کاندیدای اصلاح طلب را توهین به شعور مردم دانست و گفت: مردم گیلان در هوش و ذکاوت زبانزد هستند و قیم نمی خواهند.

  وی با بیان ابنکه یک نماینده خوب باید دلداده خدمت به مردم باشد نه هوس بازی سیاستمدران، گفت: مردم به کسانی رای نمی دهند که درخانه ملت به دنبال جناح بازی و پر کردن کیسه  برخی گروه های معلوم حال باشند.

  نیکفر پیروز مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی را اصولگرایان دانست و افزود: مردم خود آگاه هستند و خادم و خائن را می شناسند.

  منتخب مردم لاهیجان و سیاهکل ضمن دعوت حداکثری مردم برای شرکت در دهمین دوره انتخابات  مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: حضور گسترده و انتخاب منتخب اصلح رمز  پیشرفت و آبادانی جامعه است  .

  يک ديدگاه

  1. احمد گفت:

   پیروزی قاطع اصلالگرایان با همت مردم انقلابی رشت و رودبار در دهم اردبیهشت خار چشم دشمنان داخلی نظام از جمله اصلاح طلبان را در بر خواهد گرفت . مردم گیلان و ایران قیم نیاز ندارند که بعضی ها از ترس با خواهش و التماس افرادی را از تهران به رشت میاورند .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro