بدون تردید لیست اصولگرایان رای خواهد آورد/ افراد لیست اصولگرایان، تجربه قانونگذاری بعنوان وظیفه اصلی یک نماینده را دارا هستند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۶ اردیبهشت ۹۵ - ۱۵:۳۳

  کد خبر : 44613
  عضو هیات علمی دانشگاه گیلان:

  بدون تردید لیست اصولگرایان رای خواهد آورد/ افراد لیست اصولگرایان، تجربه قانونگذاری بعنوان وظیفه اصلی یک نماینده را دارا هستند

  ابراهیم قاسمی روشن، عضو هیات علمی دانشگاه گیلان، تصریح کرد: رای به لیست اصول گرایان خشم دشمنان را مضاعف می کند و نظارت بر دولت برای عمل بر طبق برنامه، بیشتر می شود.

  به گزارش واران خبر به نقل از  روشن خبر، دکتر ابراهیم قاسمی روشن، عضو هیات علمی دانشگاه گیلان، در مورد اهمیت شرکت در دور دوم انتخابات، گفت: شرکت در دور دوم انتخابات مثل دور اول، بلکه بیشتر از آن اهمیت دارد، یکی به جهت اینکه تبعیت از فرامین رهبری که همانند تبعیت از ولایت معصومین است، ثانیا؛ این شرکت پشتوانه ای برای اقتدار نظام در هنگام چانه زنی با قدرت های مستکبر جهانی است.

  وی تصریح کرد: شرکت در انتخابات کمترین کاری است که هر فرد ایرانی برای پاسداشت زحمات رزمندگان این مرز و بوم می تواند انجام دهد تا مدیون آنها و خانواده شهدا نباشند.

  قاسمی روشن در مورد لیست اصولگرایان به عنوان یک لیست ارزشی و انقلابی، اظهار داشت: بدون تردید مردم در این دوره به چند دلیل به لیست اصولگرایان رای می دهند چون افراد این لیست تجربه قانونگذاری که وظیفه اصلی یک نماینده است را دارند.

  وی در مورد تحرکات انتخاباتی جناح مقابل گفت: جناح مقابل با همه توان حتی با افرادی که در چنین صحنه هایی حضور نمی یافتند، به میدان آمده؛ حتی افرادی که در جریان فتنه ۸۸ نقش داشتند به کمک جناح مقابل آمده اند.

  مسئول بسیج اساتید دانشگاه گیلان، تصریح کرد: رای به لیست اصولگرایان خشم دشمنان را مضاعف می کند و  نظارت بر دولت برای عمل بر طبق برنامه، بیشتر می شود.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro