توله خرس پیدا شده در رضوانشهر به پارک پردیسان تهران فرستاده شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۶ اردیبهشت ۹۵ - ۲۲:۰۱

  کد خبر : 44676
  سرنوشت توله خرس گیلانی؛

  توله خرس پیدا شده در رضوانشهر به پارک پردیسان تهران فرستاده شد

  در پی تحویل یک قلاده توله خرس توسط یکی از روستاییان رضوانشهر به اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رضوانشهر که خبر آن قبلا به اطلاع عموم رسید جلسه بررسی میدانی این موضوع با حضور معاونت فنی و کارشناسان اداره کل انجام شد .

  به گزارش واران خبر: وبسایت روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست گیلان نوشت:  پس از بررسی های به عمل آمده وجستجو برای یافتن ردی از خرس مادر در اطراف منطقه جلسه ای در این رابطه تشکیل و مقرر شد به دلیل انس این توله خرس با انسان ،عدم  قابلیت رها سازی و بازگشت آن به طبیعت و به دلیل جلوگیری از خطرات احتمالی ،این حیوان باید تحت مراقبت خاص قرار گیرد .
  به همین منظوراین توله خرس جهت حفاظت و حمایت بیشتر به پارک پردیسان تهران منتقل گردید .
  با توجه به  اینکه جستجو برای یافتن مادر این توله خرس، تا کنون نتیجه نداشته است ، اما کارشناسان این اداره کل نسبت به نصب دوربین های تله ای در منطقه اقدام نمودند تا درصورت مشاهده آثاری از خرس مادر نسبت به رها سازی این توله خرس در طبیعت مجددا تصمیم گیری شود .
  روابط عمومی حفاظت محیط زیست گیلان از عموم مردم و علاقمندان به محیط زیست تقاضا دارد در صورت مشاهده هرگونه حیوان وحشی در منطقه ، قبل از هرگونه اقدام مراتب را به نزدیک ترین اداره یا پاسگاه حفاظت محیط زیست اطلاع دهند .

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro