راه اندازي سامانه مديريت ارتباط شهروندي راه و شهرسازي در استان گيلان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱۰ اردیبهشت ۹۵ - ۲۳:۲۱

  کد خبر : 44771

  راه اندازی سامانه مدیریت ارتباط شهروندی راه و شهرسازی در استان گیلان

  رئیس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان از راه اندازی سامانه مدیریت ارتباط شهروندی با عنوان شهراه توسط وزارت راه و شهرسازی و درج لینک آن به آدرس: (http://shahrah.mrud.ir/Portal/Home ) در سایت اداره کل راه و شهرسازی خبر داد.

  واران خبر: پایگاه روابط عمومی اداره راه و شهرسازی استان گیلان در خبر نوشت: خانم مهندس میررحیمی رئیس اداره فناوری اطلاعات وارتباطات در این رابطه گفت: این سامانه با هدف دسترسی آسان عموم مردم به مجموعه خدمات قابل انجام توسط راه و شهرسازی جهت ارتباط دو طرفه تمامی اقشار جامعه با این وزارت خانه و با سه هدف اصل دسترسی آزاد به اطلاعات، اصلاح فرایندها و حضور مردم در تصمیمات شکل گرفته و در مجموع سامانه‌ای برای احقاق حقوق شهروندی راه اندازی شده است.

  وی با اشاره باینکه این اقدام در راستای افزایش خدمات الکترونیکی و ارتباط آسان و سریع مردم با مسئولین انجام شده است، افزود: شهروندان عزیز می توانند به این سامانه که لینک دسترسی آن با عنوان (شهراه، راهی به سوی شهروندان) است، مراجعه کنند و بدین ترتیب ضرورت مراجعه حضوری آنان به ادارات از بین خواهد رفت.
   میررحیمی با ارائه توضیحاتی درباره مسائل قابل پیگیری در این سامانه عنوان کرد: کلیه خدمات قابل ارائه در این سامانه توسط وزارت راه و شهرسازی در حوزه های راه، مسکن، شهرسازی،راه آهن، هوایی ، زمینی و بافت های فرسوده و …. از جمله مواردی هستند که در این سامانه در دسترس عموم مردم گرامی قرار گرفته است.
  این مسئول در این راستا اظهارداشت: درخواست های مردمی ثبت شده در این سامانه توسط همکاران در حوزه های مربوطه مورد بررسی قرار گرفته و پاسخ مقتضی به ایشان ارائه خواهد شد که امکان پیگیری لازم نیز برای شهروندان در این سامانه پیش بینی شده است.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro