ترویج سبک زندگی اسلامی بر عهده دستگاه فرهنگی و تلاش برای عمل، وظیفه مردم است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۵ - ۱۹:۳۸

  کد خبر : 44820
  مشاور امور بانوان و خانواده وزیرکشور:

  ترویج سبک زندگی اسلامی بر عهده دستگاه فرهنگی و تلاش برای عمل، وظیفه مردم است

  فهیمه فرهمند‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار وارا ن خبر از گیلان، با اشاره به برنامه‌های دولت برای بانوان اظهار کرد: …

  فهیمه فرهمند‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار وارا ن خبر از گیلان، با اشاره به برنامه‌های دولت برای بانوان اظهار کرد: برنامه به صورت هماهنگ در دستگاه‌های مختلف دنبال می‌شود.

  وی با بیان اینکه در موضوع اشتغال در دفاتر امور بانوان استانداری‌های در کشور تلاش می‌شود، افزود: تعاون، کار و رفاه اجتماعی برنامه‌های منسجمی در راستای بیکاری بانوان دارد.

  مشاور امور بانوان و خانواده وزیرکشور گفت: تلاش شده با دیدن مسائلی با این موضوع در برنامه ششم، در ۵ سال آینده برنامه های منسجمی در این زمینه داشته باشیم که آثارش محسوس دیده می شود.

  فرهمندپور با اشاره به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در بین مادران آینده کشور، تصریح کرد: ظهور این موضوع در برهه های مختلف به صورت پررنگ و کمرنگ دیده می شود و مطمئنا این ارزش‌ها هیچ وقت فراموش نمی‌گردد.

  وی خاطرنشان کرد: باید در راستای فرهنگ ایثار و شهادت اطلاع رسانی، یادآوری، فرهنگ سازی و تلاش کرد و خداوند حافظ این نور است و نمی گذارد این نور به خاموشی برسد.

  مشاور امور بانوان و خانواده وزیرکشور با اشاره به ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی اظهار کرد: شناسایی سبک زندگی اسلامی بر عهده مراکز علمی است که باید با تلاش و پژوهش شاخصه ها را استخراج نمایند.

  فرهمندپور افزود: بحث ترویج سبک زندگی اسلامی بر عهده دستگاه های فرهنگی و تلاش برای عمل، وظیفه عموم مردم است و همه ما باید در هر جا که هستیم وظیفه خود را بدانیم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro