برگزاری جشن عید مبعث در 80 مسجد صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۵ - ۱۸:۲۰

  کد خبر : 44889
  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه سرا:

  برگزاری جشن عید مبعث در ۸۰ مسجد صومعه‌سرا

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه سرا گفت: جشن عید مبعث در ۸۰ مسجد صومعه سرا برگزار می شود.

  حجت‌الاسلام منوچهر احمدی پور در گفت‌وگو با خبرنگار واران خبر ضمن تبریک فرا رسیدن عید بزرگ مبعث اظهار کرد: در این راستا ۸۰ مسجد و ۱۰ هیئت مذهبی صومعه سرا میزبان برگزاری جشن عید مبعث هستند.

  وی با بیان اینکه برای برگزاری این جشن‌ها ۴۰ مبلغ و ۲۰ مداح به مساجد و هیئات مذهبی اعزام می شود، افزود: برپایی ایستگاه صواتی، سخنرانی، مولودی خوانی و … از جمله برنامه های جشن عید مبعث است.

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه سرا گفت: هدف بعثت پیامبر اسلام (ص) دعوت به توحید می باشد و سعادت دنیوی و اخروی در گرو توحید است و باید همگان به ریسمان الهی چنگ بزنیم.

  حجت‌الاسلام احمدی‌پور، پایبندی به فرهنگ اصیل اهل بیت(ع) را بهترین راهکار رسیدن به تعالی فرهنگی در جامعه دانست وتصریح کرد:  باید همواره از تعالیم الهی در این راستا بهره گرفت.

  وی خاطرنشان کرد: عید مبعث بزرگترین عید برای ما مسلمانان بوده و بزرگترین لطف الهی در روز مبعث اتفاق افتاد و روز انقلاب سیاسی و معنوی و روز نجات انسان از شرک و نفاق است.

  رئیس تبلیغات اسلامی صومعه سرا اظهار کرد: پیامبر اسلام (ص) برای جایگزینی اخلاق نیکو و پسندیده به جای ناپسندی ها مبعوث شد تا اخلاق انسان ها را اصلاح و کامل کند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro