احیای جایگاه امور ایثارگران استانداری گیلان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۵ - ۲۱:۵۴

  کد خبر : 44899
  به دنبال انتصاب مشاور استاندار در امور ایثارگران؛

  احیای جایگاه امور ایثارگران استانداری گیلان

  واران نیوز: استانداری گیلان چند وقتی بود که در حوزه ی رسیدگی به امور ایثاگران با مشکل مواجه بود و …

  واران نیوز: استانداری گیلان چند وقتی بود که در حوزه ی رسیدگی به امور ایثاگران با مشکل مواجه بود و این مسئله در مراجعات قشر ایثارگر به این واحد استانی به عنوان حامی ایشان از یک طرف و پل ارتباطی با شخص استاندار به عنوان بالاترین مقام اجرایی در استان از طرف دیگر به وضوح دیده می شد .

  استاندار گیلان پس از آنکه اقدام به جابه جایی حمید امام پناهی برادر سه شهید از سمت فرمانداری رضوانشهر نمود ؛ علی رغم مخالفت های فراوانی که با این اقدام از جانب چهره های سیاسی و مذهبی شده بود ، دست به اقدامی شایسته زد و طی صدور حکمی امام پناهی را به عنوان مشاور خود و مسئول رسیدگی به امور ایثارگران استانداری گیلان منصوب کرد.

  اقدامی که علاوه بر ایجاد پویایی و حرکت در این بخش می تواند منشأ خدمات مؤثر و ماندگاری در این عرصه باشد. وجود فردی با اقتدار و از بدنه ی جامعه ی ایثارگری که در مواقع لزوم بتواند با قاطعیت در پی احقاق حقوق ایثارگران با حفظ شأن و جایگاه ایشان باشد.

  برگزیدن شخصیتی همچون امام پناهی ، با توجه به سوابق اجرایی ، بارزه های شخصیتی و خانوادگی توانسته بر وزن واحد ایثارگران استانداری گیلان بیافزاید.

  از دیگر نکات مثبت این انتصاب بکارگیری و اعتماد به نیروی جوان ، آن هم در این سطح از بدنه ی اجرایی استان است که می تواند علاوه بر ایجاد انگیزه منجر به پویایی و نشاط در عرصه ی خدمت رسانی باشد . از عملکرد هرچند کوتاه حمید امام پناهی می توان به وضوح دریافت که انتخاب وی به عنوان مشاور استاندار و مسئول رسیدگی به امور ایثارگران استانداری گیلان انتخابی درست و سنجیده است.

  امید که این سرآغازی باشد برای انتخاب مدیران و مسئولان بر اساس شایستگی و توانمندی ایشان فارغ از گرایشاتِ حزبی و خط و ربط جناح سیاسی .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro