نباید از تاثیر اقدامات عوام پسند احمدي‌نژاد غافل شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۶ آذر ۹۱ - ۱۶:۴۹

  کد خبر : 4492

  نباید از تاثیر اقدامات عوام پسند احمدی‌نژاد غافل شد

  به گزارش واران نیوز به نقل از الف»در دولت‌های مختلف نقاط ضعف و قوت فراوانی وجود دارد و باید آسیب …

  به گزارش واران نیوز به نقل از الف»در دولت‌های مختلف نقاط ضعف و قوت فراوانی وجود دارد و باید آسیب شناسی جدی درمورد دولت‌های گذشته پس از انقلاب شود و این موضوع هم اکنون یک نیاز است. البته در دولت آقای احمدی‌نژاد ضعف‌ها پررنگ‌تر شده و این موضوع آسیب شناسی‌ها را ضروری‌تر می‌کند. برای دولت آینده با یک نگاه کارشناسی و نگاه به گذشته، باید آینده را صحیح ترسیم کنیم.

  این مسائلی است که امیدوار رضایی نماینده ادوار و معاون قوانین مجلس درباره بررسی عملکرد دولت در گفت‌و گوی خود با خبر آنلاین برآن تاکید دارد.

  وی در ادامه درباره حضور شخصی همچون احمدی‌نژاد در انتخابات گفت:با شرایط کنونی، رئیس‌جمهور به‌رغم داشتن زمینه رأی در میان طبقات فقیر که یارانه نقدی دریافت می‌کنند امکان رأی اکثریت را ندارد. دولت در شرایط سختی از نظر عملکرد اقتصادی و سیاسی قرار دارد و عملکردها نسبت به مطالبات ضعیف است و در این دولت مسائلی مانند مسائل اقتصادی خیلی برجسته شد و این مشکل را ایجاد کرد.

  اما نکات مثبت مردمی و عوام پسندی مانند پرداخت یارانه‌ها وجود دارد و نباید از این موضوع غافل شد و هم اکنون نظر مثبت زیادی به احمدی‌نژاد و کارهای احمدی‌نژاد است. درست است که یارانه نقدی ضرر ملی داشت و تورم ایجاد کرد و بحث‌های جدید اقتصادی ایجاد شد اما در رضایت‌مندی فردی که در یک روستا یا بخشی پول می‌گیرد تاثیر دارد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro