پرداخت تسهیلات در این شهرستان نسبت به سنوات گذشته 35درصد رشد داشته است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱۷ اردیبهشت ۹۵ - ۲۲:۳۲

  کد خبر : 44930
  مدیر صندوق کار آفرینی امید شهرستان صومعه سرا :

  پرداخت تسهیلات در این شهرستان نسبت به سنوات گذشته ۳۵درصد رشد داشته است

  مدیر صندوق کار آفرینی امید شهرستان صومعه سرا در گفتگو با خبرنگار ما گفت : آمارهای پرداختی نشان می دهد در سرمجموع صندوق توانست نسبت به سنوات گذشته ۳۵% بیشتر تسهیلات پرداخت نماید .

  واران خبر: ابراهیم جلالیان با اشاره به اینکه عملکرد صندوق کارآفرینی امید این شهرستان، در سال ۹۴ در جهت تقویت برنامه های دولت و تدبیر و امید بوده است اظهار داشت : تسهیلات صندوق کارآفرینی امید با اولویت قرار دادن طرح های کارآفرینی دارای توجیه فنی و اقتصادی و حمایت از کسب و کارهای کوچک در راستای ایجاد اشتغال پایدار پرداخت می شود.
  وی در ادامه به سیاست ها و برنامه های دولت یازدهم در رونق فضای کسب و کار و اشتغال در جامعه اشاره کرد و گفت:صندوق کارآفرینی امید شهرستان صومعه سرا در سال گذشته موفق به پرداخت ۳۲۰ فقره تسهیلات بالغ بر ۳۵میلیارد ریال (معادل ۳میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان ) شده است .
  وی افزود : با این مبلغ برای ۲۷۳نفر به طور مستقیم و ۵۰۰نفر به صورت غیر مستقیم ایجاد شغل شده است .
  وی اقدامات این صندوق را در بخش های مختلف کار فرمایی ، کار آفرینی ، پشتیبان ، خود اشتغالی ، ازدواج مطلوب ارزیابی و افزود : در سال ۹۳ اعتباری معادل ۱میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان تسهیلات پرداخت شده بود که در سال ۹۴ با ۳۵درصد رشد به ۳میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان رسید .
  جلالیان با اشاره به اینکه این صندوق در دو حوزه پرداخت تسهیلات و دریافت مطالبات عملکرد خوبی داشته است افزود :
  ضریب اعتباری شهرستان صومعه سرا از ۶ به ۷ ارتقایافته است و این امر شعبه شهرستان صومعه سرا را به شعبه درجه یک و در ردیف شهرستان های رشت و رودبار قرار داده است .
  وی با اشاره به اینکه سال جاری دولت عزم جدی تری در زمینه اشتغال دارد افزود : اعتبار بیشتری باتوجه به عملکرد این صندوق درشهرستان در سال جاری به مردم اختصاص خواهد یافت .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro