اعزام 20زائر پیاده و 10 اتوبوس زائر سواره از صومعه سرا به مرقد امام خمینی(ره)

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱۸ اردیبهشت ۹۵ - ۱۶:۱۳

  کد خبر : 44960
  فرمانده سپاه صومعه سرا:

  اعزام ۲۰زائر پیاده و ۱۰ اتوبوس زائر سواره از صومعه سرا به مرقد امام خمینی(ره)

  ۲۰زائر پیاده و ۱۰ اتوبوس زائر سواره از صومعه سرا به مرقد امام خمینی(ره) اعازم می شوند.

  به گزارش خبرنگار واران خبر، سرهنگ کیا عاشوری ظهر امروز در جلسه برنامه ریزی سوم خرداد و ارتحال امام خمینی (ره) در سالن جلسات فرمانداری اظهار کرد: مراسمات سوم خرداد، ارتحال امام خمینی(ره) و اعیاد شعبانیه به عنوان قدرت نرم ما محسوب می شوند.

  وی با بیان اینکه ما نسبت به برگزاری اینگونه مراسمات موظف هستیم، افزود: همه مسئولان با همدلی و هم افزایی تلاش کنند تا برنامه ها به نحو احسن برگزار شود و اثرگذاری بیشتری داشته باشد.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا با بیان اینکه سوم خرداد یک نقطه عطف در تاریخ جگ کشور است، گفت: تصرف یک شهر آن هم بدون تجهیزات و امکانات در برابر یک دنیا، معجزه ای بود که امام راحل در این زمینه فرمودند؛ خرمشهر را خدا آزاد کرد.

  سرهنگ عاشوری تصریح کرد: معادلات جنگ بعد از آزادی خرمشهر کاملا تغییر کرد و غربی ها با تجهیزات و امکانات بیشتری تلاش خود را آغاز کردند و رزمندگان ایرانی با ابهت و صلابتی که بعد از آزادی خرمشهر به دست آورده بودند موفق به فتوحات دیگری در عملیات ها شدند.

  وی خاطرنشان کرد: همزمان با سوم خرداد ویژه برنامه هایی همچون رژه موتوری، گلباران مزار شهدا و مراسم بزرگداشت این روز در مصلی برگزار می‌گردد.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا با اشاره به سالروز تدفین شهدای گمنام این شهرستان اظهار کرد: باید شأنیت شهدا حفظ شود و شایسته بود یادمان شهدای گمنام آماده شود تا با یک ابهت دیگری یادبود این مهمانان شهرمان برگزار می شد.

  سرهنگ عاشوری با بیان اینکه مسئولان ادارات در تامین بودجه برای هر چه سریعتر آماده شدن یادمان شهدای گمنام همکاری نمایند، افزود: انقلاب ها و تحولات سیاسی با رهبران آنها شناخته می شود.

  وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با نام امام خمینی(ره) شناخته می شود، گفت: باید نام امام راحل برای همیشه در کشور بدرخشد.

  فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا با بیان اینکه ۲۰ زائر پیاده مرقد امام خمینی ره از صومعه سرا به سمت تهران حرکت می کنند، تصریح کرد: همزمان با سالروز رحلت امام خمینی ره ۱۰ دستگاه اتوبوس از زائران به مرقد امام راحل اعزام می شوند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro