عامل هرزه نگاری در فضای مجازی در غرب استان تهران دستگیر شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۶ آذر ۹۱ - ۱۶:۲۹

  کد خبر : 4497

  عامل هرزه نگاری در فضای مجازی در غرب استان تهران دستگیر شد

  تهران – خبرگزاری مهر: رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران گفت: پسر ۲۳ ساله ای که با …

  تهران – خبرگزاری مهر: رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی ویژه غرب استان تهران گفت: پسر ۲۳ ساله ای که با ایجاد وبلاگ در فضای مجازی داستانهای ضد اخلاقی می نوشت، صبح امروز توسط پلیس فتا غرب استان تهران در شهرک مصطفی خمینی شهریار شناسایی و دستگیر شد.

  به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ دوم نوراللهی اظهار داشت: در پی رصد صورت گرفته توسط ماموران پلیس فتای استان مرکزی در فضای مجازی، کارشناسان این پلیس فردی را که با ایجاد وبلاگ در فضای مجازی داستانهای ضد اخلاقی می نوشت، شناسایی کردند.

  وی افزود: در پی خبر واصله از پلیس فتا استان مرکزی مبنی برشناسایی وبلاگ حاوی داستانهای ضداخلاقی و فعالیت مدیر وبلاگ مورد نظر درحوزه استحفاظی این پلیس شهرستان شهریار بلافاصله موضوع مورد پیگیری قرارگرفت.

  این مسئول ادامه داد: با انجام اقدامات فنی و تخصصی از سوی کارشناسان پلیس فتای غرب استان تهران و با هماهنگی مقام قضائی، وبلاگ نویس مورد نظر در شهرک مصطفی خمینی شهریار شناسایی و دستگیر شد.

  سرهنگ نوراللهی افزود: متهم بنام “محمد – ن” ۲۳ ساله پس از مشاهده مدارک موجود در تحقیقات پلیسی به جرم خود اعتراف کرد و در بازجوئیهای پلیس ضمن اظهار ندامت و پشیمانی از عملکرد خویش دلیل این اقدام را مطرح کردن خود در بین دوستان و کسب عناوین در فضای مجازی اعلام داشت.

  رئیس پلیس فتای غرب استان تهران در پایان گفت: ترویج فساد و تبلیغ آن به هر نحو و نیز استفاده ابزاری از افراد برای گسترش فحشا در فضای مجازی جرم تلقی شده و با عاملان آن برخوردی قانونی خواهد شد.

  کشف ۴۶ دستگاه وسائط نقلیه مسروقه و دستگیری ۱۷۱ سارق در رباط کریم

  فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم غرب استان تهران از شناسائی و کشف ۴۶ دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه و دستگیری ۱۷۱ سارق در ۲۵ روز گذشته خبر داد.

  سرهنگ ابراهیم حسن آبادی اظهار داشت: ماموران انتظامی این شهرستان در عملیاتهای جداگانه موفق به دستگیری ۱۷۱ سارق خودرو، موتورسیکلت، تجهیزات داخل خودرو، زورگیری، سارق اماکن و غیره … و کشف ۴۶ دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه شدند.

  وی افزود: در راستای شناسائی و کشف خودرو و موتور سیکلت های مسروقه، ماموران پلیس آگاهی و کلانتری های تابعه این فرماندهی طی ماموریتها، گشت در حوزه استحفاظی و بازرسی از پارکینگهای سطح شهرستان رباط کریم، ۴۶ دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه را کشف و به مالکانشان تحویل دادند.

  این مسئول در ادامه با اشاره به شناسائی و دستگیری ۱۷۱سارق از جمله سارقان خودرو و موتورسیکلت و محتویات داخل خودرو و اماکن … عنوان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شده و تلاش برای شناسائی مالباختگان همچنان ادامه دارد.

  آغاز مرحله جدید طرح برخورد قانونی با واحدهای صنفی متخلف در غرب استان تهران

  رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی غرب استان تهران ضمن اشاره به اجرای مرحله تازه ای از طرح برخورد قانونی با واحدهای صنفی متخلف در زمینه عرضه پوشاک نامتعارف، تالارها، قهوه خانه ها و آتلیه های غیرمجاز در غرب استان تهران خبر داد.

  سرهنگ احمد شرف با اشاره به اجرای مرحله جدید طرح برخورد قانونی با صنوف عرضه کننده پوشاک نامتعارف، تالارها، قهوه خانه ها و آتلیه های غیر مجاز اظهار داشت: در طرح مذکور طی ۲۵ روز گذشته، هزار و ۸۰۰ واحد صنفی در سطح شهرستانهای تابعه غرب مورد بازدید قرار گرفته که به تعدادی از آنها تذکر و بیش از ۴۵ واحد صنفی متخلف نیز پلمپ شده است.

  این مقام انتظامی گفت: در این عملیات هزار و ۸۰۰ واحد صنفی مورد بازدید واقع شد که بر اساس گزارش های به دست آمده اکثر این واحد ها وضعیت مناسب و خوبی داشته اند و در این رابطه بیش از ۴۵ فروشگاه و مغازه که دارای تخلف بوده اند پلمپ شده است.

  رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی غرب استان تهران در بخشی دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به کاهش روند عرضه محصولات و البسه نامتعارف توسط فروشگاه ها و واحدهای صنفی نسبت به مدت مشابه در سال قبل، عنوان کرد: از همکاری و تعامل اتحادیه ها و انجمن های صنفی پوشاک، تالارها، قهوه خانه ها و آتلیه های عکاسی تشکر می شود چرا که در راستای کاهش تخلف صنوف، با پلیس غرب استان تهران همکاری بسیار خوبی داشته اند.

  وی اضافه کرد: این طرح، شامل آتلیه ها، قهوه خانه ها، تالارهای غیرمجاز و واحدهای صنفی عرضه کننده پوشاک نامتعارف بود که خوشبختانه با اقدامات خوب پلیس غرب استان تهران فعالیت واحدهای غیرمجاز نسبت به گذشته کاهش چشمگیر داشته است.

  این مسئول در پایان با اشاره به استمرار طرح مذکور در روزهای آتی و معرفی متخلفان به مرجع قضایی، افزود: وظیفه پلیس حفاظت و حمایت از شهروندان است و یکی از اصلی ترین بخشهای فعالیت پلیس برخورد با مجرم و جرم است که با همکاری خوب دستگاه قضائی احکام خوبی برای متخلفان صادر شده که در کاهش تخلفات وجرائم بسیار ثاتیر گذار است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro