سومین اثر شاعر توانمند صومعه سرایی در نمایشگاه کتاب تهران

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۹۵ - ۲۱:۲۱

  کد خبر : 45086

  سومین اثر شاعر توانمند صومعه سرایی در نمایشگاه کتاب تهران

  عرضه کتاب شعر «دایناسورهای معاصر» از شاعر توانمند صومعه سرایی در بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

  واران خبر:سومین مجموعه شعر حمیدرضا اقبالدوست شاعر توانمند صومعه سرایی با عنوان «دایناسورهای معاصر» در بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در غرفه نشر فرهنگ ایلیا عرضه می گردد.

  این اثر ارزشمند در برگیرنده شعرهای کوتاه ساده و اجتماعی با بن مایه های طنز می باشد که این روزها به شعر فرانو موسوم شده است.

  گفتنی است مجموعه اشعار «این شعرها از من نیست» و «لطفا برایم اسپند دود کنید» از دیگر آثار  این شاعر موفق صومعه سرایی است که از سوی هیئت داوران جشنواره ی بین المللی شعر فجر ، جشنواره ی شعر منصور بنی مجیدی ، جشنواره ی سراسری طنز طهران ، جایزه ادبی خیام و … برگزیده و مورد تقدیر واقع شده است.

  اقبالدوست یکی از شاعران موفق فرانو در گیلان است که تا به حال دو جایزه ارزشمند طنز مکتوب از شهرداری تهران را به خود اختصاص داده و امسال سومین مجموعه شعر خود را به علاقمندان طنز فرانو تقدیم کرده است.

  به شعری از این دفتر توجه فرمائید:
  پسرم عاشق دایناسورهاست نام تمام‌شان را می‌داند آرکئوپتریکس‌ها پرنده‌‌اند تیرانوزوروس‌ها گوشتخوار او همیشه غصه می‌خورد چرا دایناسورها منقرض شده‌اند و من منتظر زمانی هستم که بتوانم به او بفهمانم دایناسورها نابود نمی‌شوند بلکه از شکلی به شکلی دیگر در می‌آیند!

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro