فکر روز و شبم تأمین هزینه های میلیونی همسر جانبازم شده است/ به خاطر مسائل مالی از آب شهر محروم هستیم

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۵ - ۱۸:۴۸

  کد خبر : 45161

  فکر روز و شبم تأمین هزینه های میلیونی همسر جانبازم شده است/ به خاطر مسائل مالی از آب شهر محروم هستیم

  همسر جانباز فرامرز بنوره با بیان اینکه فکر روز و شبم تأمین هزینه های میلیونی همسر جانبازم شده است، گفت: پزشکان برای درمان همسرم داروها و اسپری خارجی تجویز می کنند که هر سه ماه یک بار حدود ۵ تا ۶ میلیون فقط هزینه داروهای ثابتش می شود.

  به گزارش واران خبر به نقل از «دیارباران»، جانباز فرامرز بنوره در سال ۶۳ در منطقه عملیاتی شلمچه شیمیایی شده است اما با وجود پیگیری های مکرر خانواده و جمعی از دوستانش پرونده شیمیایی این جانباز گیلانی تاکنون مورد تأیید کمیسیون پزشکی ارتش قرار نگرفته است و تنها ۲۰ درصد جانبازی به دلیل جراحت حاصل از ترکش ها و موج انفجار به ناحیه کمر و پا مورد تأیید قرار گرفته است.

  این در حالی است که درصد بالایی از هزینه های درمان این جانباز گیلانی ناشی از عوارض شیمیایی است.

  کبری برفرنژاد همسر جانباز فرامرز بنوره و خواهرشهید محمدرضا برفرنژاد در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران» با اشاره به مشکلات بی شمار برخی از جانبازان، اظهار کرد: مشکلات جانبازان در تامین داروهایشان همانند سال ۹۴ همچنان بر قوت خود باقی است و جانبازان در تامین نیاز های خود با مشکل مواجه اند .

  وی با اشاره به خدمات بنیاد شهید و امور ایثار گران، تصریح کرد: مسئولان بنیاد شهید آمده  اند کارت طلایی را ارایه کرده اند ولی مانعی را از مسیر مشکلات درمانی جانبازان برنداشته است .

  همسر جانباز فرامرز بنوره  با بیان اینکه به دلیل هزینه بالای درمان  از صبح تا شب دنبال قرض گرفتن برای تامین داروی همسرم هستم، اضافه کرد: کارت طلایی بیمه به خریداری و تامین داروی خارجی بر نمی گردد و این در حالی است پزشکان برای درمان همسرم داروها و اسپری خارجی تجویز می کنند که هر سه ماه یک بار حدود ۵ تا ۶ میلیون فقط هزینه داروهای ثابتش می شود.

  وی  با تاکید بر اینکه دولت دهم در کنار مصوبات امور ایثارگران و جانبازان پولی را مجزا برای رفع این مدل نیاز های جانبازان اختصاص داده بود، ابراز کرد: متاسفانه این موضوع مورد موافقت دولت یازدهم قرار نگرفت و جانبازان باید داروهای خارجی را آزاد خریداری کنند.

  مدت هاست که از بنیاد شهید تقاضای یک تخت خوش خواب برای جانباز کرده ایم

  همسر این جانباز شیمیایی افزود: مدت هاست که از بنیاد شهید تقاضای یک تخت خوش خواب برای جانباز کرده ایم چون خانه ما رطوبتی است ولی این اتفاق نیفتاده است.

  وی در خاتمه اظهار کرد: در محله ای که ما زندگی می کنیم همه آب شهر دارند ولی ما چون قدرت پرداخت آن مبلغ به اداره آب را نداریم از آب شهر محروم هستیم.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro