آمریکا سر منشأ همه دشمنی‌ها با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۵ - ۲۳:۴۰

  کد خبر : 45168
  فرمانده نیروی دریایی سپاه:

  آمریکا سر منشأ همه دشمنی‌ها با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

  فرمانده نیروی دریایی سپاه آمریکا را سرمنشأ همه دشمنی ها با نظام دانست و گفت: انقلاب اسلامی ایران در سال ۹۵ غیر قابل قیاس با انقلاب ۵۷ و حتی سال ۹۰ است.

  به گزارش خبرنگار واران خبر از بندرانزلی، سردار علی فدوی،  عصر امروزدر مراسم سوم شهید مدافع حرم «جواد دوربین» در گلزار شهدای این شهرستان اظهار کرد: هر کجا سایه شهیدی باشد، قوت، پویایی و عظمت در آنجا مشهود است.

  وی با بیان اینکه شهدا زنده و ناظر بر اعمال ما هستند، افزود: جوانان امروز که در قامت شهدا دیده می شوند، در زمان انقلاب و دفاع مقدس به دنیا نیامده بودند اما  به برکت خون شهدای هشت سال دفاع مقدس، کلام و کردار و گفتارشان بوی شهید گرفته است.

  فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه در این سی و هفت سال پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان انقلاب اسلامی از هر کاری برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران استفاده کردند، گفت: دشمن هیچ گاه ناامید نمی شود و هرگاه به در بسته ای برخورد کند از در دیگر وارد می شود.

  سردار فدوی، آمریکا را سرمنشأ همه دشمنی ها با نظام دانست و تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران در سال ۹۵ غیر قابل قیاس با انقلاب ۵۷ و حتی سال ۹۰ است.

  وی با بیان اینکه آمریکا در صدد است یک توان بازدارنده در برابر قدرت ایران بسازد،خاطرنشان کرد: ماهیت جنگ و دشمنی بین استکبار و مسلمانان یک ماهیت حق و باطلی است که در طول این ۳۷ سال شاهد آن بوده ایم.

  فرمانده نیروی دریایی سپاه با بیان اینکه ما در جبهه حق قرار داریم زیرا خداوند را ناظر بر اعمال، کردار و گفتار خود می دانیم، اظهار کرد: وقتی قدرتی به قدرت خداوندی اتصال پیدا کرده باشد دیگر هیچ قدرتی یارای مقابله با آن را ندارد.

  سردار فدوی با بیان اینکه شهدای مئدافع حرم برای رسیدن به هدف الهی به سرزمین های دور ازوطن خویش می روند، افزود: شهید جواد دوربین برای اینکه مهاجر الی الله شود جان خود را تقدیم اسلام کرد.

  وی با بیان اینکه هر روز شاهد نسیم شهادت پاک شهدای مدافع حرم هستیم که از صحنه های حق و باطل در این سرزمین جاری و ساری می شود، گفت: اگر این جنگ حق و برای رضای خداوند نبود کسی حاضر نمی شد جانش را فدا کند.

  فرمانده نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: ملت غیور و قهرمان ایران در این ۳۷ سال هر زمان که نیاز بوده در صحنه حضور پیدا کرده اند و مولا و مقتدای خویش را تنها نگذاشته اند .

  سردار فدوی با بیان اینکه خون شهید جوشش و اثر دارد و شهید می تواند طبق احادیث ۷۰ هزار از اهل بیتش را شفاعت کند، خاطرنشان کرد: گذشتن از زن و فرزند و تعلقات دنیوس قطعا شهادت را به دنبال دارد.

  وی با بیان اینکه امروز دشمنان در سوریه اعتراف کرده اند که با وجود ایران نمی توانند پیروز میدان در این کشور شوند، اظهار کرد: حواس ما باید به اثر شهید، ولایت و شرایطی که در آن قرار داریم باشد و بدانیم که همه اینها به برکت انقلاب اسلامی به دست آمده است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro