شیاطینی در داخل کشور در برابر سخنان رهبری اخلال‌گری می‌کنند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۳ اردیبهشت ۹۵ - ۲۱:۵۵

  کد خبر : 45202
  رئیس شورای نگهبان:

  شیاطینی در داخل کشور در برابر سخنان رهبری اخلال‌گری می‌کنند

  دبیر شورای نگهبان با بییان اینکه شیاطینی در داخل کشور در برابر سخنان رهبری اخلال‌گری می‌کنند، گفت: رجال سیاسی باید بدانند نباید دشمن شاد کن شوند.

  به گزارش خبرنگار واران خبر ا فومن، آیت الله احمد جنتی،  عصر امروز در هفتمین سالگرد در گذشت آیت الله بهجت (ره) در مسجد ولیعصر فومن ضمن تبریک اعیاد شعبانیه اظهار کرد:خداوند به شیعیان نعمت وجود فقها و علما را داده است.

  وی با بیان اینکه هر یک از علما دارای ویژگی‌های خاصی هستند، افزود: آیت الله بهجت(ره) دارای یک ویژگی خاص و منحصر به فردی بود که دیگر علما فاقد آن هستند.

  دبیرشورای نگهبان با بیان اینکه خوبی و نیکی در نگاه کردن به غرب و شرق نیست بلکه به ایمان و تقوا و زهد است، گفت: آیت الله بهجت(ره) عینیت کاکمل یک مومن واقعی و زاهد و متقی بود.

  آیت‌الله جنتی با بیان اینکه این عالم مجاهد با حداقل ترین ها در زندگی قناعت می کرد و غذایش  نان و چایی شیرین بود، تصریح کرد: جهاد با نفس به عینیت در وجود ایشان تجلی پیدا کرده بود.

  وی با بیان اینکه فلسفه سیاسی اسلام از فلسفه عبادی مهمتر است و ولایت از مسائل سیاسی هم مهمتر می باشد؛ خاطرنشان کرد: دشمنی آمریکا با ایران تمام نشدنیست و آنه ابه هیچ حد از امتیازهایی که به آنها داده می شود قانع نمی شوند و فقط در صدد این هستند که کشورهای اسلامی عبد تمام و کمال آنها باشند.

  دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه مشکل ما با برخی از رجال سیاسی کشور بر سر همین موضوع است که به دشمن اعتماد نکنند، اظهار کرد: یکی از وظایف اصلی ما دشمن شناسی است که مقام معظم رهبری هم مکررا می‌فرمایند آمریکا دشمن اصلی ما است.

  آیت الله جنتی با بیان اینکه ما باید مطیع امر ولایت فقیه باشیم و در برابر دشمن ایستادگی نماییم، افزود: ما در دشمنی با آمریکا و اسرائیل هیچ شکی نداریم اما عده ای بی سواد سیاسی که هنوز به بلوغ سیاسیس نرسیده اند و جیره خوار آمریکا هستند به آنها اعتماد می کنند.

  وی با اشاره به فرموده آیت الله بهجت ره که امام زمان(عج) بر آسمان ها و زمین اشراف دارد، گفت: اید ایمانمان نسبت به خدا، پیامبر و امامان زیاد شود تا باور کنیم که تحت نظر هستیمو ملائک اعمال را ثبت و ضبط می نمایند.

  دبیر شورای نگهبان، مقام معظم رهبری را عامل بازدارنده دست دشمن از کشورمان دانست و تصریح کرد:مقام معظم رهبری در جبهه های مختلف همچن کشورهای سوریه، عراق، یمن، بحرین، فلسطین و .. ایستاده و مقاومت می کند و اجازه نمی دهد که این کشورها توسط اسرائیل و استکبار اشغال شود.

  آیت الله جنتی با بیان اینکه در درون کشور شیاطینی وجود دارند که در برابر مقام معظم رهبری اخلال گری می کنند و در برابر سخنان رهبر  سخنی دیگر می گویند، خاطرنشان کرد: هدف این رجال چه جیزیست که به خود اجاز همی دهند در برابر سخنان رهبری سخنی دیگری بگویند.

  و، ولایت فقیه را محور ارکان جمهوری اسلامی، مجلس، دولت و قوه قضاییه دانست و تصریح کرد: رجال سیاسی نباید دشمن شاد کن شوند و به نفعشان کار کنند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro