اردوهای جهادی ،دانشگاه انسان سازی است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۴ اردیبهشت ۹۵ - ۲۳:۵۸

  کد خبر : 45228
  دبیر گروه جهادی آیت الله بهجت (ره):

  اردوهای جهادی ،دانشگاه انسان سازی است

  دبیر گروه جهادی آیت الله بهجت(ره) با بیان اینکه اردوهای جهادی دانشگاه انسان سازی است، گفت: ۲۰۰جهادگر بسیجی آماده اردوهای جهادی امسال هستند.

  سید محمدهادی صفوی در گفت‌وگو با خبرنگار واران نیوز با بیان اینکه دانشجویان و جهادگران بسیجی از روی اخلاص همه کارها وحرکات جهادی را در  سطح روستاهای محروم انجام می دهند، گفت:  اردوهای جهادی دانشگاه انسان سازی است.

   

  وی با بیان اینکه دانشجویان در اردوهای جهادی برای در دست گرفتن زمام امور کشور برای آینده ساخته می شوند، افزود: در مجموع اردوهای جهادی سرمنشا خودسازی و خودباوری دانشجویان برای مدیریت آینده کشور است.

   

  دبیر گروه جهادی آیت الله بهجت(ره) با بیان اینکه اردوهای جهادی برکات زیادی برای جهادگران و روستاییان دارد، گفت: امسال اردوهای جهادی آیت الله بهجت(ره) از نیمه اول شهریور ماه با حضور ۲۰۰جهادگر بسیجی در سطح روستاهای محروم شهرستان های غرب گیلان برگزار می شود.

   

  صفوی تصریح کرد: عرصه های فعالیت جهادگران در مناطق محروم کشاورزی، درمانی-بهداشتی، فرهنگی، آموزشی، اقتصاد مقاومتی، محرومیت زدایی، فنی و عمرانی است که دانشجویان با تقسیم وظایف و با مشارکت حداکثری  نسبت به ارائه خدمات جهادی اقدام می کنند.

   

   

   

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro