برگزاری نشست روشنگری «نقش مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی» در صومعه‌سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۵ - ۲:۲۱

  کد خبر : 45331
  فرمانده حوزه کوثر صومعه‌سرا:

  برگزاری نشست روشنگری «نقش مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی» در صومعه‌سرا

  فرمانده حوزه کوثر صومعه‌سرا گفت: نشست روشنگری با موضوع «نقش مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی» در این شهرستان برگزار می‌شود.

  آروزمحمدی، فرمانده حوزه بسیج کوثر خواهران در گفت‌وگو با خبرنگار واران خبر اظهار کرد: نشست روشنگری با موضوع «نقش مردم در تحقق اقتصاد مقاومتی» به همت حوزه کوثر با حضور بانوان بسیجی در این شهرستان برگزار می‌شود.

  وی با بیان اینکه این نشست روز دوشنبه(۲۷اردیبهشت) ساعت ۹ صبح در حسنیه سپاه ناحیه صومعه‌سرا برگزار می‌شود، افزود: سخنران این نشست حجت‌الاسلام رضا صدیق، مسئول تربیت آموزش سپاه ناحیه صومعه‌سرا است.

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه‌سرا گفت: مقام معظم رهبری مسیر را با نامگذاری سال مشخص کردند و بقیه مردم و به خصوص بسیجیان باید بند به بند اهداف اقتصاد مقاومتی را در دستور کار قرار دهند.

  محمدی تصریح کرد: باید با برگزاری برنامه‌ها ، نشست‌ها و همایش‌های اقتصاد مقاومتی به گونه‌ای برنامه‌ریزی و فرهنگ‌سازی شود که استفاده از تولیدات داخلی در سرلوحه کارها قرار گیرد و هیچ نیازی به کالای خارجی در کشور نباشد.

  وی با بیان اینکه خرید محصولات بومی، محلی و داخلی باید به‌صورت فرهنگ درآید و افراد مستلزم به خرید تولیدات داخلی شوند، خاطرنشان کرد: هدف اصلی از برگزاری این نشست روشنگری، نهادینه کردن فرهنگ اقتصاد مقاومتی در جامعه و در بین بانوان است.

  فرمانده حوزه کوثر بسیج خواهران صومعه‌سرا اظهار کرد: کاهش بیکاری، تقویت تولیدات داخلی و حفظ استقلال کشور از عوامل اجرای اقتصاد مقاومتی است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro