شصت و یکمین دفتر خدمات مسافرتی در صومعه‌سرا افتتاح شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۹۵ - ۲۱:۱۴

  کد خبر : 45367

  شصت و یکمین دفتر خدمات مسافرتی در صومعه‌سرا افتتاح شد

  شصت و یکمین دفتر خدماتی مسافرتی استان گیلان با هدف رونق‌بخشی به صنعت گردشگری با حضور مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان، مسئولین استانی و شهرستانی در صومعه‌سرا افتتاح شد.

  واران خبر:مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان در حاشیه افتتاح دفتر خدمات مسافرتی صومعه‌سرا اظهار کرد: در حال حاضر۶۱ دفتر خدمات مسافرتی در سطح استان گیلان مشغول به فعالیت می‌باشد.
  وی وجود این دفاتر را در بخش گردشگری مهم خواند و افزود: با توجه به وجود ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های گردشگری منطقه می‌توان در راستای جذب گردشگران داخلی و خارجی عمل کرد.
  علیزاده به برگزاری جلسه شورای سرمایه‌گذاری با حضور نماینده منتخب مردم صومعه‌سرا اشاره و خاطرنشان کرد: هدف و موضوع مورد تاکید در این جلسه شتاب اقتصادی و توسعه شهرستان بوده است.
  وی تصریح کرد: در کنار پروژه‌های سرمایه گذاری در شهرستان اعم از اقامتی و پذیرایی، وجود و فعالیت دفاتر خدمات مسافربری نیاز بود تا گردشگر ورودی به این منطقه مشتمل بر گردشگر داخلی و خارجی باشد، تمام تلاش و هدفمان با توجه به پتانسیل‌های تاریخی، طبیعی و مردم‌شناسی، ورود گردشگر سازمان یافته به این منطقه است.

  علیزاده به ارائه تسهیلات توسط صندوق کارآفرینی امید در راستای تحقق طرح بوم گردی و طبیعت گردی اشاره کرد و گفت: حیطه فعالیت این دفتر خدمات مسافرتی بر اساس مجوز بند”ب” تورگردانی، تورهای ورودی، خروجی و برگزاری تورهای گیلان گردی است.
  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان در پایان اظهار کرد: با افتتاح اولین دفتر خدمات مسافرتی صومعه‌سرا برای چهار نفر به طور مستقیم شغل ایجاد شده است.

  يک ديدگاه

  1. سی گفت:

   باتشکراز شمابابت گزارش خوبتان. مثل اینکه می خواهد حرکت مثبتی جهت گردشگری درصو معه سرا انجام شود

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro