اکنون زمان آسودگی خاطر هاشمی نیست/ هاشمی خانواده فتنه گر خود را اصلاح کند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۵ - ۱۳:۰۲

  کد خبر : 45389
  حجت الاسلام مهدوی :

  اکنون زمان آسودگی خاطر هاشمی نیست/ هاشمی خانواده فتنه گر خود را اصلاح کند

  واران خبر: حجت الاسلام والمسلمین مهدوی کارشناس مذهبی استان گیلان ظهر امروز در نشست خبری با اشاره به همنشینی فائزه …

  واران خبر: حجت الاسلام والمسلمین مهدوی کارشناس مذهبی استان گیلان ظهر امروز در نشست خبری با اشاره به همنشینی فائزه هاشمی با مدیر جامعه بهاییان گفت:  این اولین بار نیست که خاندان تحریم ساز و فتنه گر ، زمینه تحریم و فشار بیشتر نظام سلطه را برای نظام جمهوری اسلامی فراهم می کنند.

  وی افزود: یک روز برادر در لندن سفارش تحریم بیشتر را به نظام سلطه برای جمهوری اسلامی می دهد یک روز هم خواهر با یک عکس و انتشار آن بهانه را برای آمریکای غارتگر و دزد فراهم می کند تا به بهانه حقوق بشری فرقه زاله استعمار ساخته انگلیسی بهاییت بهانه تحریم جدید را برای کشور در نظام بین الملل فراهم کند؛ حال بگویید دلواپسان ،کاسبان تحریمند یا کدخدایان بی هویت و انقلابیون پشیمان و افسرده.

  حجت الاسلام مهدوی با اشاره به ملایمت و آرامی هاشمی در برخورد با این عمل شنیع  گفت: بار اول نیست که فائزه هاشمی به هنجارشکنی و شکستن نظام ارزشی و انقلابی دست میزند و زمینه فتنه جدید توسط او به وجود می آید و بات این رفتار آرام پدر مواجه میشود.

  وی افزود: جا دارد افکار عمومی از آقای هاشمی سوال نماید، آن زمان که دخترت در روزنامه زن روز از فرقه منحط تجلیل نمود تو چرا سکوت نموده ای.

  کارشناس مذهبی استان گیلان گفت: به نظر می رسد هاشمی باید آن روز ارزوی مرگ می نمود و الان هم دوره خاطر جمعی او نیست چون دچار خانواده فتنه گر و فتنه ساز و فتنه دوست شده است

  امید است این اواخر هم با اظهار  برائت جدی همچون شخصیت های بزرگ مانند مرحوم ایت الله مشکینی و جنتی و ایت الله خزعلی با اظهار برائت از این فرزندان فتنه ساز زمینه عاقبت بخیری انها را فراهم سازد.

  وی در ادامه گفت: یقینا امت حزب الله و خانواده های شهید داده برای انقلاب و اسلام بیش از این تحمل هنجارشکنی. فتنه سازی به وابستگان این خانواده را نخواهند داشت و یک روزی صبر انقلابی امت به اتمام خواهد رسید و فقط امر ولی امر و دعوت به صبر اوست که فرصت جولان به امثال فائزه ها داده است و الا عاقبت منتظری مدافع فتنه باند مهدی هاشمی در انتظار رییس مجمع تشخیص خواهد بود.

  مهدوی افزود: از اینکه ایت الله مکارم شیرازی در جایگاه مرجعیت شیعه ابراز انزجار را نموده اند باید تشکر نمود؛اما همچنان در انتظار اعلام مواضع مراجع دیگر تقلید خواهیم بود

  يک ديدگاه

  1. غلام علی مردم دوست گفت:

   البته من خانواده هاشمی وخودش رو قبول ندارم شاید ۳۰سال پیش بود چرا.. اما اکنون نه… اما آقای مهدوی …………….شما

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro