نقش مهم بانوان و جوانان در تعاونی توسعه و عمرانی فومن

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۵ - ۱۰:۱۴

  کد خبر : 45452
  فرماندار فومن؛

  نقش مهم بانوان و جوانان در تعاونی توسعه و عمرانی فومن

  فرماندار فومن با اشاره به تشکیل تعاونی توسعه و عمران در فومن افزود: در این حوزه جوانان و بانوان می‌توانند نقش فعال ایفا کنند و مشارکت داشته باشند.

  به گزارش خبرنگار واران خبر از فومن، مومنی‌زاده فرماندار فومن صبح امروز(۳۰اردیبهشت) در جلسه کمیته جوانان و بانوان این شهرستان که با حضور جمعی از بانوان و جوانان تشکیل شد، در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: روز جوان را به جوانان امروز و دیروز تبریک می‌گویم.

  وی با بیان اینکه این نشست به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(علیه‌السلام) و روز جوان برگزار شده است، افزود: بانوان و جوانان ظرفیت‌های ارزشمندی هستند که ما موظفیم در حوزه‌های مختلف مرتبط با این قشر برنامه‌ ریزی های مختلفی داشته باشیم.

  فرماندار فومن با بیان اینکه در سال ۹۴، پنج جلسه با بانوان منتخب این شهرستان برگزار شده است، گفت: هدف این است که شاهد یک تحول بزرگ در حوزه بانوان سطح شهرستان فومن باشیم.

  مومنی‌زاده با بیان اینکه فرصتی باید در اختیار جوانان باشد تا با انتقادات و مشکلات و پیشنهاداتشان آشنا شویم، تصریح کرد: امروز به میمنت روز میلاد حضرت علی اکبر(ع) ،بانوان و جوانان به این فرمانداری دعوت و نشست برگزار شده است.

  وی خاطرنشان کرد: کمیته های تخصصی جوانان در اداره ورزش و جوانان تشکیل داده ایم که مشکلات جوانان از جمله اشتغال، علمی، ورزشی، ازدواج و … را بررسی می کند.

  فرماندار فومن اظهار کرد: هدف از برگزاری این نشست این است که ظرفیت مردمی خود جوانان را به ظرفیت‌های دولتی و اداری اظافه کنیم تا شاهد تحول در حوزه جوانان باشیم.

  مومنی‌زاده با اشاره به تشکیل تعاونی توسعه و عمران در فومن افزود: در این حوزه جوانان و بانوان می‌توانند نقش فعال ایفا کنند  و مشارکت داشته باشند.

  مومنی زاده با بیان اینکه با توجه به شرایط اجتماعی و فرهنگی و آسیب‌های اجتماعی جامعه، توسعه و تجهیز امکانات ورزشی و حمایت از ورزشکاران و ورزش‌دوستان یکی از راه‌های مبارزه با ناهنجاری‌های اجتماعی است، افزود: در ارتباط با توسعه باشگاه‌های ورزشی اعتبارات خوبی سال گذشته اختصاص داده شده که باشگاهی در رودپیش و ماکلوان در دست احداث است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro