سی‌ونهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در صومعه سرا برگزار شد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۳۱ اردیبهشت ۹۵ - ۲۰:۰۴

  کد خبر : 45490
  رئیس اوقاف صومعه سرا:

  سی‌ونهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در صومعه سرا برگزار شد

  رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه سرا گفت: سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در این شهرستان برگزار شد.

  عزیز خادم شریف در گفت‌وگو با خبرنگار واران‌خبر با بیان اینکه صبح امروز سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بقعه آقا مهدی آقای صومعه سرا برگزار شد، اظهار کرد: یکی از رسالت های مهم اداره اوقاف در کنار برنامه های فرهنگی دیگر ترویج قرآن است.

  وی با بیان اینکه سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم شامل رشته های مختلف قرآنی اعم از حفظ کل، حفظ ۵ جزء، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء، قرآئت، اذان، تواشیح، معارف و رشته های مختلف قرآنی بود، افزود: در این مسابقات افراد بالای ۱۸ سال به رقابت با یکدیگر پرداختند.

  رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه سرا با اشاره به اینکه این دوره از مسابقات از کیفت خوبی از جهت کیفی شرکت کنندگان و هیئت داوران برخوردار بود، تصریح کرد: بعد از این مرحله، مراحل استانی، کشوری و در نهایت بین المللی به ترتیب برگزار می شود که امید است شاهد حضور شرکت کنندگان صومعه سرایی در این دوره از مسابقات باشیم.

  خادم‌شریف با اشاره به اینکه برای پیشرفت علمی، نوآوری و سبک زندگی اسلامی باید به سراغ آیات وحی رفت، خاطرنشان کرد: قرآن بهترین و کامل ترین تعالیم را برای رسیدن به کمال انسانی در بر دارد و بهترین راه مبارزه با جنگ نرم، ترویج آموزه های قرآنی است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro