دفاع مقدس سبب ارتقای شأن ایرانیان در سطح جهان و بین الملل شده است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۳ خرداد ۹۵ - ۱۴:۱۰

  کد خبر : 45634
  معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان:

  دفاع مقدس سبب ارتقای شأن ایرانیان در سطح جهان و بین الملل شده است

  معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان گفت:دفاع مقدس سبب ارتقای شأن ایرانیان در سطح جهان و بین الملل شده است.

  به گزارش خبرنگار واران خبر ازصومعه سرا، سرهنگ عباس بایرامی ظهر امروز در بزرگداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در مصلی نماز جمعه این شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: دفاع مقدس و شهدا تشکیل دهنده هویت ملی ما هستند.

  وی با بیان اینکه دفاع مقدس از مقولات ارزشی ما محسوب می شود، افزود: سیره شهدا سبب ارتقای فضای معرفتی و شناخت بشتر ائمه اطهار(ع) در جامعه می شود.

  معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه پیوند با فرهنگ دفاع مقدس سبب نزدیک شدن به خداوند متعال می شود، گفت: ارتقای تعالی معنوی و فرهنگی از اهداف اصلی ما در جامعه باید باشد.

  سرهنگ بایرامی با بیان اینکه در هشت سال جنگ اتحاد بین مردم بیش از همیشه بود، تصریح کرد: در مدت زمان مذکور مردم از هر قشر، صنوف، دین و مذهبی با یکدیگر انسجام داشتند و سبب پیروزی جمهوری اسلامی ایران شدند.

  وی با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس یک الگوی پیشرفت برای کشور ما است،خاطرنشان کرد: دفاع مقدس سبب ارتقای شأن ایرانیان در سطح جهان و بین الملل شده است.

  معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه هشت سال دفاع مقدس حقارت ۲۰۰ ساله ایرانیان را جبران کرد، اظهار کرد: رزمندگان ایران در جنگ بین ایران و عراق با توجه به همه تحریم ها و فشارها حتی یک بند انگشت از خاک ایران را به دشمن ندادند.

  سرهنگ بایرامی، دفاع مقدس را الگوی کامل پیشرفت اسلامی،ایرانی دانست و افزود: دفاع مقدس در همه مقولات، حوزه ها و عرصه ها یک الگوی تبیین شده است.

  وی با بیان اینکه با فتح خرمشهر، قدرت دفاعی ایران برای اولین بار در منطقه خود را نشان داد، گفت: ثبات داخلی و بازدارندگی خارجی از دستاوردهای دیگر فتح خرمشهر بو

  معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه در جنگ همه کشورهای ابرقدرت جهان پشت رژیم بعث علیه ایران ایستاده بودند ،تصریح کرد: ایمان به خدا و اخلاص رزمندگان ایرانی سبب فتوحات پی در پی آنها شد.

   

   

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro