وظیفه مسئولان، حفاظت و حراست از خون شهدا است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۵ خرداد ۹۵ - ۲۱:۲۲

  کد خبر : 45667
  معاون فرماندار صومعه‌سرا:

  وظیفه مسئولان، حفاظت و حراست از خون شهدا است

  معاون فرماندار صومعه سرا گفت:همه مسئولان و مدیرانی که در این نظام وظیفه‌ای بر عهده آنها نهاده شده است باید بدانند در برابر قانون و حفاظت و حراست از خون شهدا مسئولند.

  به گزارش خبرنگار واران خبر از صومعه‌سرا، دکتر سجاد کریمی پاشاکی، ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران واران خبر،خبرگزاری شبستان و ایرنا در فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: حضور سه شهید گمنام در شهرستان صومعه سرا افتخار بزرگی برای مردم و مسئولان این شهرستان است.

  وی با بیان اینکه فرهنگ ایثار و شهادت برگرفته از قیام امام حسین(ع) و آموزه های دینی است که در فرهنگ کشورمان ریشه عمیقی دارد،افزود: این فرهنگ برگرفته از ایستادگی ملت شریف ما در برابرطاغوت و ابرقدرت هایی که در هشت سال دفاع مقدس از رژیم بعث حمایت می کردند تا بتوانند کشور ما را تحت سلطه خود قرار دهند، است.

  معاون فرماندار صومعه سرا، جایگاه، فرهنگ ایثار و شهادت را در فرهنگ امروز کشورمان ویژه دانست و گفت: افتخار و عزت امروز کشورمان را مرهون رشادت ها و جان گذشتگی های شهدا و ایثارگران و جانبازان می دانیم و اگر در تاریخ نگار کشورمان هر روز را روز شهید بنامیم بازهم کم است.

  دکتر کریمی پاشاکی با بیان اینکه همه مسئولان و مدیرانی که در این نظام وظیفه‌ای بر عهده آنها نهاده شده است باید بدانند در برابر قانون و حفاظت و حراست از خون شهدا مسئولند، تصریح کرد: اگر چیزی جز این باشد خیانت بزرگ در حق شهدا و مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران صورت گرفته است.

  وی با اشاره به برگزاری اولین یادبود سه شهید گمنام صومعه سرا، خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران ناحیه صومعه‌سرا به عنوان پیشتازان امر تکریم یادبود شهدای گمنام، برای این روز مراسمی تدارک دیده است.

  معاون فرماندار صومعه سرا گفت: فردا ششم خرداد راس ساعت ۱۷ در بوستان ابریشم اولین سالگرد شهدای گمنام برگزار می شود و در این راستا از خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران، مردم و مسئولان دعوت می شود تا حضور باشکوهی در این مراسم داشته باشند.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro