طی چند هفته گذشته 3 قاچاقچی اعدامی داشتیم /صومعه سرا توسط قاچاقچیان به عنوان بار انداز مواد مخدر انتخاب شده

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۶ خرداد ۹۵ - ۱۶:۱۴

  کد خبر : 45683
  رئیس دادگستری صومعه سرا :

  طی چند هفته گذشته ۳ قاچاقچی اعدامی داشتیم /صومعه سرا توسط قاچاقچیان به عنوان بار انداز مواد مخدر انتخاب شده

  رئیس دادگستری صومعه سرا با اشاره به اعدام ۳ تا ۴نفر به جرم حمل مواد مخدر در صومعه سرا گفت: این شهرستان توسط قاچاقچیان به عنوان بار انداز مواد مخدر انتخاب شده.

  واران خبر: سید احمد طالبی ظهر امروز در جلسه شورای پیشگیری از وقوع جرم در فرمانداری این شهرستان با بیان اینکه شهرستان شهیدپرور صومعه‌سرا شهر خاصی از نظر سیاسی، اجتماعی، اقتصادی است، افزود: جرم مواد مخدر در شهرستان صومعه سرا بسیار زیاد است و در دو سه هفته اخیر میزان موادی که کشف شد ۳ تا ۴ مورد اعدام است.

  وی با بیان اینکه باید علت یابی شود چرا صومعه سرا برای بارانداز مواد مخدر انتخاب می شود، افزود:  این شهرستان دارای روستاهای زیاد و دیوارهای کوتاه است و فرصت ارتکام جرم سرقت بیشتر است.

  رئیس دادگستری صومعه سرا با بیان اینکه در خصوص جرایم عمدی ضرب و جرح در فصل کشاورزی این موضوع اوج می گیرد، گفت: این درگیری ها اکثر در راستای آب، سایه افکنی ها و… در اراضی می باشد.

  طالبی با بیان اینکه شوراهای حل اختلاف در محلات بسیار کار می‌کنند اماباز هم مردم انتظار دارند فاکتور مجازات بیاید و آن شخص حتما مجازات شود، تصریح کرد: پیگیری بیش از حد قضایای انتظامی نشان از اعتماد مردم به دستگاه قضاییست، اما درصد سازش در این شهرستان نسبت به دیگر شهرستان ها پایین است.

  وی با اشاره به جرایم غیرعمدی مانند تصادف خاطرنشان کرد: این شهرستان با توجه به وضعیت جاده ای که دارد رئیس راه و شهرسازی در راستای ایمن سازی جاده ها بسیار تلاش میکند.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro