220 نفر عضو بسیج مداحان صومعه‌سرا/ برگزاری اولین نشست روشنگری سیاسی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۱ خرداد ۹۵ - ۹:۴۰

  کد خبر : 45837
  مسئول کانون بسیج مداحان سپاه صومعه‌سرا:

  ۲۲۰ نفر عضو بسیج مداحان صومعه‌سرا/ برگزاری اولین نشست روشنگری سیاسی

  سینا پورمحسن  در گفت‌وگو با خبرنگار واران خبر از صومعه‌سرا با بیان اینکه ۲۲۰ نفر در کانون بسیج مداحان این …

  سینا پورمحسن  در گفت‌وگو با خبرنگار واران خبر از صومعه‌سرا با بیان اینکه ۲۲۰ نفر در کانون بسیج مداحان این شهرستان عضو هستند، اظهار کرد: از تعداد مذکور ۱۴۰ نفر مداح برادر و ۸۰ نفر مداح خواهر هستند.

  وی با بیان اینکه در طول سال برای مداحان بسیجی کارگاه‌های آموزشی در راستای اخلاق مداحی، نوع مداحی و … برگزار می‌شود، افزود: ولایت‌پذیری، اخلاق مداری و پیروی از سیره اهل بیت(ع) از مهمترین مسائلیست که مداحان باید به آن توجه داشته باشند.

  مسول کانون بسیج مداحان سپاه صومعه سرا با بیان اینکه مداحان باید در مراسمات نسبت به مسائل مهم جامعه روشنگری نمایند، گفت: آنها باید سیره و زندگی اهل بیت را در میان جامعه نشر و گسترش دهند.

  پورمحسن، مراسمات مذهبی را جز شعائر الهی دانست و تصریح کرد: شعائر الهی پویایی جامعه و حیات بیش از پیش اسلامی را در پی دارد و برگزاری مناسبت های مذهبی مختلف سبب گشترش معارف اهل بیت(ع) می شود.

  وی با اشاره به برنامه های مختلف بسیج مداحان این شهرستان، خاطرنشان کرد: آموزش مداحی برای نونهالان و نوجوانان، مراسم هرماهه روضه خوانی، اعزام مداحان بسیجی فعال به قم از جمله برنامه های این کانون است.

  مسئول بسیج مداحان صومعه سرا اظهار کرد: اولین نشست روشنگری سیاسی با حضور روح الله پور اسماعیلی روز یکشنبه ساعت ۹ ونیم صبح در حسینیه هیئت رزمندگان صومعه سرا برگزار می شود.

  photo_2016-05-31_00-43-05

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro