آزمون وصیت‌نامه امام(ره) در فرمانداری صومعه‌سرا برگزار می‌شود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱۱ خرداد ۹۵ - ۱۰:۱۰

  کد خبر : 45841
  فرماندار صومعه‌سرا:

  آزمون وصیت‌نامه امام(ره) در فرمانداری صومعه‌سرا برگزار می‌شود

  فرماندار صومعه‌سرا گفت: آزمون وصیت نامه امام خمینی(ره) همزمان با ۱۳ خرداد در فرمانداری این شهرستان با حضور مسئولان برگزار می‌شود.

  حسین اسمعیل‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار واران خبر اظهار کرد: آزمون وصیت نامه امام خمینی(ره) روز پنج‌شنبه(۱۳خرداد) ساعت ۱۰ صبح در سالن جلسات فرمانداری صومعه‌سرا با حضور مسئولان برگزار می‌شود.

  وی با بیان اینکه اندیشه و تفکر امام خمینی(ره) برای ما حائز اهمیت است و این انقلاب به وسیله ایشان پایه‌گذاری شده است، افزود: افرادی که مدیریت این کشور را برعهده دارند و سکان‌دار کشتی انقلاب شده‌اند، باید  بدانند که اهداف و خواسته امام راحل چه بود.

  فرماندار صومعه‌سرا گفت: وصیت نامه امام خمینی(ره) از بعد اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی است و همه مدیران باید چهارچوب‌های فکری بنیانگذار انقلاب را بدانند.

  اسمعیل‌پور با بیان اینکه اگر مدیری در آزمون غیبت کند از نمره ارزشیابی وی کاسته می شود، تصریح کرد: اصحاب رسانه می‌توانند برای تهیه گزارش در این آزمون حضور داشته باشند.

  ۳ ديدگاه

  1. غلام علی مردم دوست گفت:

   کار خوبی اما آقای فرماندار شما …………………..

   • بازاری گفت:

    آقای فرماندار عملکرد و حضور در غذا خوریهانشان میده که مدیرانتان چه اندازه به وصیتنامه امام آگاهی دارند میخوای آزمایش کنی بعد از آزمون مدیران اقتصادی رو تعقیب کن کجا میرن

  2. شهروند گفت:

   ای ول چه زیبا ودرست گفتی البته آقای فرماندارهم حتمآ میداند

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro