اجرای طرح «همای رحمت» همزمان با ماه مبارک رمضان در صومعه سرا

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۱۲ خرداد ۹۵ - ۱۶:۵۱

  کد خبر : 45885
  رئیس جمعیت هلال احمر صومعه سرا:

  اجرای طرح «همای رحمت» همزمان با ماه مبارک رمضان در صومعه سرا

  رئیس جمعیت هلال احمر صومعه سرا از اجرای طرح «همای رحمت» همزمان با ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.

  رضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار واران خبر با تبریک در پیش بودن ماه مبارک رمضان اظهار کرد: ماه مبارک رمضان با تمام زیبایی هایی که در خود دارد اما فضائل آن تنها به روزه گرفتن نیست بلکه هدف آن توجه به نداشته های همنوعان است.

  .

  وی‌با بیان اینکه نیازمندان باید مورد توجه قرار گیرند و در داشته هایمان شریک شوند، افزود: در این راستا طرح «همای رحمت» برای نهمین سال پیاپی همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان در صومعه سرااجرامی شود.

  .

   سلیمی با بیان اینکه این طرح با کمک خیرین شهرستان صورت می پذیرد، افزود: این طرح در راستای اهداف برنامه های بشر دوستانه جمعیت هلال احمر و به منظور حمایت از آسیب پذیرترین اقشار جامعه اجرا خواهد شد.

  .

  رئیس جمعیت هلال احمر صومعه سرا با بیان اینکه سبد غذایی به صورت شبانه توسط افراد مورد اطمینان به در منزل افراد مستمند فرستاده می‌شود، گفت: مرغ، برنج، روغن، رب، حبوبات، پیاز، سیب‌زمینی، آبلیمو، شکر، خرما، پنیر، ماکارونی، سویا و چایی از محتویات اصلی سبدهای غذایی است که هر سبد به ارزش ۷۰ تا ۱۰۰هزار تومان می باشد.

  .

  سلیمی تصریح کرد: از خیرین و نیکوکاران شهرستان دعوت می‌شود تا در این طرح معنوی شرکت کنند و در این ماه مبارک دست نیازمندان را بگیرند.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro