اندیشه وفکر و گفتمان امام خمینی(ره) جان تازه ای به بشریت داد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۱۳ خرداد ۹۵ - ۲۲:۴۹

  کد خبر : 45925
  نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری:

  اندیشه وفکر و گفتمان امام خمینی(ره) جان تازه ای به بشریت داد

  نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اندیشه وفکر و گفتمان امام خمینی(ره) جان تازه ای به بشریت داد گفت:علمای اسلام امام را مجسمه اخلاق اسلامی می دانند.

  به گزارش خبرنگار واران خبر، حجت الاسلام احمدپروایی در بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و پانزدهمین سالگرد شهادت آیت الله احسان بخش امشب در مصلی نماز جمعه صومعه سرا، ارتحال امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد را دو واقعه مهم دانست و اظهار کرد: خداوند با نزول آیه به پیامبر(ص) فرمود که ایام الهی را به مردم متذکر شود.

  وی با بیان اینکه ایام الله شامل روزهایی که اسلام تاسیس و احیا، خدا و شعائر الهی جان تازه ای بگیرند و مردم رو به سوی خداوند بیاورند است، افزود: قیام ۱۵ خرداد به دلیل اینکه در راستای احیای دین اسلام بوده جز ایام الله است.

  نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه اندیشه وفکر و گفتمان امام خمینی(ره) جان تازه ای به بشریت داد، گفت: گفتمان امام راحل سبب احیای انسانیت و اسلام در جهان شد.

  حجت‌الاسلام پروایی با بیان اینکه اهداف امام خمینی(ره) مورد تایید عقل و شعائر الهی است، تصریح کرد:سردار قاسم سلیمانی و سید حسن نصرالله از شاگردان امام خمینی(ره) هستند که راه ایشان را ادامه دادند و امروز آمریکا، اسرائیل، داعش و گروه های تکفیری  از دست آنان به ستوه آمده اند.

  وی با بیان اینکه مقام معظم رهبی در معرفی امام راحل می‌فرمایند؛ ایشان دانشمندی پارسا، خردمندی پرهیزکار و حکیمی سیاست مدار هستند، خاطرنشان کرد: علمای اسلام امام را مجسمه اخلاق اسلامی می دانند.

   

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro