14 بقعه شاخص صومعه‌سرا میزبان طرح ضیافت الهی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱۴ خرداد ۹۵ - ۸:۵۶

  کد خبر : 45950
  رئیس اوقاف صومعه سرا:

  ۱۴ بقعه شاخص صومعه‌سرا میزبان طرح ضیافت الهی

  رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه سرا گفت: همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ۱۴ بقعه شاخص صومعه‌سرا میزبان طرح ضیافت الهی هستند.

  عزیزخادم شریف در گفت‌وگو با خبرنگار واران خبر با بیان اینکه سازمان اوقاف و امور خیریه هر ساله با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان طذح ضیافت الهی را در سطح بقاع و امامزادگان برگزار می کند ،اظهار کرد: امسال هم طبق سنوات گذشته طرح مذکور در صومعه سرا اجرا می شود.

  وی با بیان اینکه ۱۴ بقاع متبرکه و شاخص این شهرستان میزبان طرح ضیافت الهی هستند، افزود: طرح ضیافت الهی به عنوان استفاده معنوی مردم در ماه مبارک رمضان در سطح بقاع برگزار می گردد.

  رئیس اوقاف و امور خیریه صومعه سرا با بیان اینکه در سال های گذشته مردم استقبال چشم گیری از  برنامه های این طرح نشان دادند، گفت: توجه به مسائل قرآنی اعم از جزء خوانی، ترتیل و قرائت، حفظ و … از اولویت های طرح ضیافت الهی است.

  خادم شریف با اشاره به برپایی خیمه معرفت در برخی از بقاع میزبان طرح، تصریح کرد: در این خیمه‌ها، کارهای فرهنگی و مشاوره برای وقف انجام خواهد شد و همچنین مردم می توانند سوالات شرعی خود را از روحانیون مستقر در امامزادگان بپرسند.

  وی با بیان اینکه امامزادگان باید تبدیل به قطب فرهنگی شود، خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اهداف این طرح تبدیل کردن امامزادگان به قطب فرهنگی است.

  رئیس اوقاف وامور خیریه صومعه سرا اظهار کرد: با اجرای طرح ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان می‌توان از ظرفیت معنوی امامزادگان و ظرفیت روحانیان برای آشنایی مردم با مسائل شرعی استفاده کرد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro