برکناری وزیر بهداشت در حد یک شایعه است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۸ آذر ۹۱ - ۱۲:۳۵

  کد خبر : 4608

  برکناری وزیر بهداشت در حد یک شایعه است

  دامغان-خبرگزاری مهر: نماینده مردم دامغان در مجلس با بیان اینکه برکناری وزیر بهداشت در حد یک شایعه است گفت: در …

  دامغان-خبرگزاری مهر: نماینده مردم دامغان در مجلس با بیان اینکه برکناری وزیر بهداشت در حد یک شایعه است گفت: در کمیسیون بهداشت و درمان درباره این موضوع بحثی نشده است و تا آنجا که اطلاع دارم کمیسیون بهداشت و درمان با این موضوع مخالف است.

  عبدالرحمان رستمیان در گفتگو با خبرنگار مهر پیرامون زمزمه های برکناری مرضیه وحید دستجردی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اظهار داشت: بنده این موضوع را از طریق سایت های خبری شنیدم و فکر می کنم که یک شایعه باشد.

  عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر اینکه کمیسیون بهداشت مجلس مخالف برکناری وزیر بهداشت است، افزود: دولت در این مدت باقیمانده از عمر خود با انجام تغییر و تحولات ضربه های فراوانی خواهد خورد و باید از این کار پرهیز کند.

  رستمیان اضافه کرد: در کمیسیون بهداشت و درمان بابت این موضوع بحثی نشده است و تا آنجا که بنده اطلاع دارم کمیسیون بهداشت و درمان با این موضوع مخالف است.

  وی خاطر نشان ساخت: دولت باید به بهداشت و درمان جامعه به ویژه به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کمک کند تا این وزارتخانه بتواند خدمات خوبی را به مردم در حوزه بهداشت و درمان ارائه دهد.

  نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی در خاتمه گفت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حال گسترش تخت های بیمارستانی است که می طلبد دولت با تزریق اعتبارات و سهم بهداشت و درمان این وزارتخانه را بهتر از گذشته در انجام وظایفش یاری کند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro