خوش‌خیالی در برجام بس است/ دولت به‌جای التماس مطالبه‌گر حقوق ملت باشد

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۲۰ خرداد ۹۵ - ۱۳:۰۲

  کد خبر : 46082
  حجت الاسلام ذوالنور:

  خوش‌خیالی در برجام بس است/ دولت به‌جای التماس مطالبه‌گر حقوق ملت باشد

  نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکاییها و غربیها به تعهدات خود در برجام عمل نمی‌کنند، گفت: این‌همه خوش‌خیالی بس است و دولت به‌جای التماس مطالبه‌گر حقوق ملت باشد.

  واران خبر: حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم ، درباره اقدامات دولت در مقابل بدعهدی و بدقولی آمریکاییها در برجام، اظهار کرد: دولت باید در مقابل این بدعهدیها موضع قاطعانه بگیرد و شفاف به مردم بگوید که آمریکاییها در برجام کارشکنی می‌کنند.

  وی با اشاره به اینکه اخیراً کشورهای ۱+۵ بیانیه‌ای صادر کرده و گفته‌اند که “ما به تعهدات خود در برجام عمل کردیم ولی ایران هیچ اقدامی نکرده و باید تحریمها ادامه پیدا کند”، گفت: دولت در این زمینه نباید از دیپلماسی انفعال و التماس استفاده کند و سریعاً پاسخ محکم به این‌گونه زیاده‌خواهیها بدهد.

  نماینده مردم قم در مجلس افزود: ما نباید مردم را بیگانه و نامحرم فرض کنیم، چرا که ملت حق دارد بداند در برجام چه اتفاقاتی رخ داده است.

  حجت‌الاسلام ذالنور با بیان اینکه جسارتهای آمریکاییها به‌خاطر کوتاه آمدن دولت در اجرای برجام است، تأکید کرد: ما به تعهدات خود عمل کردیم ولی آمریکاییها و غربیها با تمسخر بدون اجرای تعهدات خود تحریم را بر ملت ما تحمیل می‌کنند. این‌‌همه خوش‌خیالی بس است و دولت به‌جای التماس مطالبه‌گر حقوق ملت باشد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro