توزیع 150 سبد کالا بین نیازمندان و بیماران صعب‌العلاج صومعه‌سرایی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۱ خرداد ۹۵ - ۲۱:۱۵

  کد خبر : 46132
  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه سرا:

  توزیع ۱۵۰ سبد کالا بین نیازمندان و بیماران صعب‌العلاج صومعه‌سرایی

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه سرا گفت:۱۵۰ سبد کالا بین نیازمندان و بیماران صعب‌العلاج صومعه‌سرایی دربا ماه مبارک رمضان توزیع می شود.

  محمدی ملک دوست در گفت‌وگو با خبرنگار واران خبر ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان سفره های افطاری ساده در سطح مساجد این شهرستان پهن می شود.

  وی با بیان اینکه ۵ سفره افطاری در مساجد به صورت مستقیم در سه شهر صومعه سرا، تولمات و گوراب زرمیخ توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) پهن می شود، افزود: ۸۰ سفره افطاری به صورت همگانی در مساجد برگزار می شود.

  مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) صومعه سرا با بیان اینکه اجرای طرح «مفتاح الجنه» از دیگر برنامه های این نهاد در ماه مبارک رمضان است، گفت: در این طرح مسئولان به نزد خانواده های نیازمند و بیماران صعب العلاج می روند و از نزدیک با مشکلات آنها آشنا و در صدد رفع آن بر می آیند.

  ملک دوست با بیان اینکه توزیع ۱۵۰ سبد کالا در ماه مبارک رمضان بین نیازمندان از دیگر برنامه های کمیته امداد صومعه سرا است، تصریح کرد: برگزاری همایش با حضور مسئولان و نیازمندان، حامی یابی ایتام و محسنین، ترویج فرهنگ زکات و احسان از دیگر برنامه های این نهاد می باشد.

  وی با بیان اینکه هر شب در یک مسجد حاضر می شویم و در بین الصلاتین برای مردم در راستای ترویج فرهنگ اخحسان و زکات سخنرانی می کنیم، خاطرنشان کرد:هدف از اینکار ترویج سنت حسنه احسان و زکات و شناسایی خیرین و نیکوکاران استانی می باشد.

   

  يک ديدگاه

  1. شهروند گفت:

   کارخداپسندان انجام می شود

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro