استفاده از نیروهای جوان و متخصص در هلال احمر حائز اهمیت است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۲ خرداد ۹۵ - ۲۲:۳۱

  کد خبر : 46174
  نماینده مردم فومن و شفت:

  استفاده از نیروهای جوان و متخصص در هلال احمر حائز اهمیت است

  نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی گفت:با بیان اینکه استفاده از نیروهای جوان و متخصص در هلال احمر حائز اهمیت است، تصریح کرد: لباس و جایگاه ارزشمند هلال احمر بسیار بالا است و کار جمعیت هلال اجر معنوی دارد.

  به گزارش خبرنگار واران خبر از فومن، حجت‌الاسلام افتخاری در نشست صمیمی با سرپرست جمعیت هلال احمر گیلان در فرمانداری فومن اظهار کرد: هلال احمر از دیدگاه مردم به عنوان ناجی و نجات دهنده در بحران ها و حوادث است.

  وی با بیان اینکه بحث امداد و نجات را بر پیشانی سازمان هلال احمر هک کرده اند، افزود: امید است که جمعیت هلال احمر همچنان با امکانات قوی و مدرن این کار معنوی و خداپسندانه را ادامه دهند.

  نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کاستی هایی در زمینه هلال احمر در شفت و فومن وجود دارد، گفت: فومن شهرستانی توریستی و پرحادثه است و در راستای پیشبرد اهداف سازمان هلال احمر مسئولان فومن نهایت تلاش را می نمایند.

  حجت الاسلام افتخاری با بیان اینکه استفاده از نیروهای جوان و متخصص در هلال احمر حائز اهمیت است، تصریح کرد: لباس و جایگاه ارزشمند هلال احمر بسیار بالا است و کار جمعیت هلال اجر معنوی دارد.

  در ادامه مهدی ولی پور، سرپرست جمعیت هلال احمر گیلان با بیان اینکه استان گیلان به عنوان یک استان حادثه خیز مطرح است، خاطرنشان کرد: گیلان مجموعه ای از حوادث کل کشور را در خود جای داده است.

  وی، فومن را از  نظر زیرساختی نسبت به دیگر شهرستان های استان مطلوب دانست و اظهار کرد: هلال احمر در راستای پیشگیری، در مراکز دهستان ها و روستاهای بالای ۱۰۰ خانوار اقدام به راه اندازی خانه های هلال نموده است.

  سرپرست جمعیت هلال احمر گیلان، وظیفه خانه‌های هلال را جذب، ساماندهی و آموزش عمومی مردم ساکن روستاها و در نهایت انتخاب یک تیم ۱۰ نفره از کسانی که توانمندی لازم را دارند دانست و افزود:شهرستان فومن در زمینه حوادث کوهستان، نیاز به یک پایگاه کوهستانی و در ماسوله نیاز به یک شعبه کوچک هلال احمر زیر نظر شهرستان دارد.

  میرشمس مومنی‌زاده فرماندار فومن با بیان اینکه فومن یک شهرستان گردشگری و حادثه خیز است، گفت: این شهرستان نیاز به عنایت های بیشتری از سوی جمعیت هلال احمر استان دارد.

  وی با بیان اینکه این شهرستان نیاز به یک پایگاه امدادی دارد، تصریح کرد:فداکاری وایثار گری های امدادگران ونجاتگرانی که به صورت شبانه روزی برای خدمت رسانی به مردم تلاش میکنند جای تشکر و قدردانی دارد.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro