۲۱ نفر از اعضای یک خانواده در رأس ادارات قرار داشتند/ عزل و نصب های خانوادگی باید ازبین برود

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : دوشنبه ۲۴ خرداد ۹۵ - ۱۰:۱۹

  کد خبر : 46187
  نماینده مردم صومعه سرا:

  ۲۱ نفر از اعضای یک خانواده در رأس ادارات قرار داشتند/ عزل و نصب های خانوادگی باید ازبین برود

  سید کاظم دلخوش با اشاره به عزل و نصب ها در پیکره مدیریتی استان گیلان، اظهار کرد: عزل و نصب های خانوادگی باید از بین برود و ما اعتقاد داریم که پست و ادارات مال مردم هستند و حقوق مردم باید حفظ شود.

  واران خبر:سید کاظم دلخوش با اشاره به عزل و نصب ها در پیکره مدیریتی استان گیلان، اظهار کرد: عزل و نصب های خانوادگی باید از بین برود و ما اعتقاد داریم که پست و ادارات مال مردم هستند و حقوق مردم باید حفظ شود.

  وی با بیان اینکه در شهر ما متاسفانه ۲۱ نفر از یک خانواده در راس ادارات حضور داشتند، گفت: از روزی که آمدیم این موارد را کنار زدیم چون در سیستم اداری خانواده سالاری نداریم.

  نماینده مردم صومعه سرا با بیان اینکه بنده تا به امروز بسیار مراعات کرده ام و سعی  کرده ام حقوق مردم را حفظ کنم، بیان کرد: در شهرستان صومعه سرا هم امروز ما بیشتر بر روی دو بخش کار میکنیم که مورد اول صنایع تبدیلی و تکمیلی برای محصولات کشاورزی و مورد دوم صنعت گردشگری است.

  دلخوش ادامه داد: بنده اعتقاد دارم در استان گیلان این دوصنعت جواب می دهد و صنایع دیگر به هیچ عنوان جواب گو نیستند.

  وی گفت: تنها راه ما این است که در ارتباط با بحث صنعت این زمینه رافراهم کنیم که سرمایه گذاران از استانهای دیگر و خارج از کشور بیایند.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با تاکید بر اینکه باید دست سرمایه گذاران داخلی را بگیریم، بیان کرد: امروز رشد جمعیت در استان ما منفی است یعنی هم تولید پایین است و هم جوانان باسواد بیکاری داریم که دولت جذب نمی کند.

  وی با بیان اینکه اگر سرمایه گذار را حمایت نکنیم قطعا این بیکاری باعث می شود مردم دچار مشکلات روحی، روانی و بهداشتی شوند، گفت: کمیسیون اقتصادی یکی از کمیسیون هایی است که اگر ما آدم های توانمند در آن داشته باشیم قطعا می توانیم بخشی از مشکلات اقتصاد کشور را حل کنیم.

  وی با بیان اینکه آنچیزی که امروز ما را رنج می دهد این است که به هر حال در مجلس هم در بعضی موارد بعضی از افراد توسط مردم از طریق غیر کارشناسی انتخاب می شوند و این باعث شده است که ما نتوانیم ان جایگاه قوی مجلس را داشته باشیم.

  نماینده صومعه سرا در مجلس ادامه داد: در دوره های قبل در بعضی از کمیسیون ها حتی کمیسیون اقتصادی ما افرادی داشتیم که به لحاظ اقتصادی توانمندی لازم را نداشتندو به هرحال بعضی از ارتباطات و لابی گری ها باعث می شود که بعضا مجلس ماهم به مسائل غیر کارشناسی آلوده شود.

  وی با بیان اینکه به نظر بنده کمیسیون اقتصادی می تواند در حل مشکلات مردم بسیار اثر گذار باشد، گفت: توقع ما از دوستان شورای شهر این است که در مسائل مختلف مشورت بگیرند و قطعا اگر از روز اول شورا از ما دعوت می کرد و جلسه می گذاشت و نظر مشورتی میگرفت این نتیجه حاصل نمیشد چه بسا ما به شهرداری وشورای شهر هم کمک می کردیم.

  دلخوش با بیان اینکه بنده از هفتم اسفند انتخاب شدم اما ضرورتی نداشت که  کار خود را از هفتم خرداد شروع کنم، افزود: ظرف مدت سه ماه گذشته مشکلات روستاهای زیادی را حل کردم و پروژه ها را به حالت فعال برگرداندم.

  وی با اشاره به اینکه شهرداری می تواند و بارها شده که از توان بنده استفاده کرده است ومن برایشان تامین مالی داشته ام، گفت: کار ما کار بودجه ای، مالی واقتصادی است و به نظر من باید دوستان از نقطه نظرات بزرگان شهرستان استفاده کنند تا خودشان متضرر نشوند وگرنه بنده آسیبی نمی بینم.

  نماینده مردم صومعه سرا بیان کرد: این حرکتی که انجام شد بنده نه ابتدا و نه انتهایش را نه تایید ونه رد می کنم و باید ببینیم بعد از این چه اتفاقی می افتد.

  وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم دوستان شورا در کارهایشان مشورت بگیرند.

  ۵ ديدگاه

  1. گل گفت:

   آقای دلخوش لطفاً هدف فقط تغییر مدیران نباشد بلکه انتصاب مدیران کارآمد درصومعه سرا باشد. تغییر مدیر غیرتخصصی چه فایده دارد شما قصد ارتقای شهرستان رادارید

  2. شهروند گفت:

   آقای دلخوش درموردانتصابات خوب فرمودید شاید بعضی هاخانوادگی هم نباشه ولی واقعا نه لیاقتش و دارند وشایستگی شکوائیه ادارات اقتصادی صنعتی رو بررسی داشته باشید

  3. بب گفت:

   سالهاست مدیران صومعه سرا در جذب درآمدحاصله از گردش توریستی منطقه غرب گیلان شکست خورداند .الارغم اینکه شهرما همسایه هفت شهرستان دیگراست ، ساخت اماکان خدماتی و رفاهی وگردشگری یک ضروت انکار ناپذیراست که تا اکنون هیچ کار انجام نگرفته است. وعده های مهندس دلخوش هنوز تمام نشده شایستگی مدیران یک ضروت است

  4. شاغل درشرکت گفت:

   آقای دلخوش کافیه ازمدیر صنعت معدن سوال شود چندباربه شهرک صنعتی وکارخانجات سر زده هرجاهم رفته ……

  5. قرمز گفت:

   اگر نمایندگان گیلان روی اشتراکات استانهای ساحلی برنامه ریزی کنید، بمانند // راه آهن استانهای و بزرگراه استانها شمالی // تبدیل محصولات کشاورزی به محصول نهایی // همانگونه که آذری و اردبیل و زنجان سالهاست بدلیل اشتراک هایشان در حال انجاماً . اگراشتراکات استانهای دریا کاسپین استفاده کنید.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro