کوهورت چشم گیلان در صومعه سرا به بهره برداری رسید

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۶ خرداد ۹۵ - ۴:۲۹

  کد خبر : 46221
  با حضور رئیس علوم پزشکی گیلان:

  کوهورت چشم گیلان در صومعه سرا به بهره برداری رسید

  فاز دوم کوهورت گیلان در صومعه سرا به بهره برداری رسید.

  به گزارش خبرنگار واران خبر دکتر یوسف زاده امروز در آیین افتتاح فاز دوم کوهورت گیلان در مرکز بهداشت و درمان صومعه سرا اظهار کرد: به صورت هدفمند و برنامه ریزی شده وارد فاز دوم کوهورت گیلان می شویم.

  وی با بیان اینکه باید کوهورت بعد از رسد به مرحله کیفی دست یابد، افزود: کوهورت با نتایجی که بدست می آورد سبب باز شدن راه برای دیگر رشته های تخصصی می شود.

  رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، مقالات و گزارشات بدست آمده از کوهورت را تاثیرگذار بر روی دانشگاه دانست و گفت:ما به دنبال برندسازی علوم پزشکی گیلان هستیم، باید در این زمینه سرآمدی خود را در کشور نشان دهیم.

  یوسف زاده با بیان اینکه کوهورت حدود ۱۰ هزار نفر از مردم منطقه صومعه سرا و تولمات را مورد نظر قرار داده است، تصریح کرد: در بخش کوهورت مهم است که افراد آن منطقه محل را ترک نکنند تا در طول عمرشان مورد ارزیابی قرار گیرند،با توجه به بررسی و مطالعات انجام شده مردم بومی منطقه صومعه سرا و تولمات میل کمتری به ترک دیار خود دارند و از ۳۵ سالگی مورد ارزیابی قرار می گیرند.

  وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۷ هزار نفر در تولمات و صومعه سرا مورد ارزیابی قرار گرفته اند که علاوه بر آن ۳ هزار نفر دیگر هم مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro