آسفالت 50 روستای صومعه سرا تا پایان تابستان95/ از انتصابات فامیلی در ادارات خودداری می‌کنم

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۲۸ خرداد ۹۵ - ۲:۲۳

  کد خبر : 46275
  نماینده مردم صومعه سرا:

  آسفالت ۵۰ روستای صومعه سرا تا پایان تابستان۹۵/ از انتصابات فامیلی در ادارات خودداری می‌کنم

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تا پایان تابستان ۹۵، پنجاه روستای این شهرستان آسفالت می شود، گفت: از انتصابات فامیلی در ادارات شهرستان خودداری می کنم.

  به گزارش خبرنگار واران خبر سیدکاظم دلخوش در مراسم تجلیل از کشاورزان نمونه شهرستان در کانون شهید بهشتی صومعه سرا با بیان اینکه کار کشاورزی پر زحمت ترین کارهاست اما در این بخش دچار چالش هایی هستیم، اظهار کرد: میانگین سطح کشت برنج در اراضی هفت دهم هکتار است که با وضعیت هزینه های روز، کشاورز نمی تواند زندگی خود را تامین نماید.

  وی، وضعیت توتون و دخانیات را در استان گیلان رو به نابودی عنوان کرد و افزود: سطح زیر کشت درخت توت از ۱۲ هکتار به ۴ هزار هکتار کاهش یافته است.

  نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مسئولان بخش کشاورزی باید در استان های شمالی به سمت راه اندازی صنایع تبدیلی – تکمیلی و صنعت گردشگری حرکت کنند.

  دلخوش با بیان اینکه منابع طبیعی و کشاورزی نسبت به جذب سرمایه گذار تلاش نمایند، خاطرنشان کرد: باید از اراضی کشاورزی و منابع طبیعی در راستای حل مشکلات مردم بهره مند شد.

  وی با بیان اینکه اگر طرح هایی در ذهن مسئولان است که سبب بهره برداری درست کشاورزان از اراضی کشاورزی می شود ارائه دهند تا در مجلس طرح شود، اظهار کرد: در غیر این صورت وضعیت کشاورزی ما رو به بهبود نخواهد بود و به دلیل کوچک شدن زمین کشاورزی، کشاورز دچار آسیب می شود.

  نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در دو ماه نخست امسال ۲۲ روستای این شهرستان مورد آسفالت قرار گرفته است، افزود: تا پایان تابستان امسال اجرای آسفالت به ۵۰ روستا می رسد.

  دلخوش با بیان اینکه شهرستان صومعه سرا باید از بن بست خارج شود، گفت: اولین فاز فومن به ضیابر و جاده خاکیان در دست اجرا است تا مسافرها با ورودیه شهرستان، مشتاق به آمدن در سطح شهر باشند.

  وی با اشاره به انتصابات مدیران شهرستان، تصریح کرد: از دادن پست به اقوام خود جلوگیری می کنم و فقط افرادی را که به دور از فامیل بازی برای مردم خدمت می کنند به کار خواهم گرفت.

   

  ۱۰ ديدگاه

  1. شاغل درشرکت گفت:

   آقای دلخوش کافیه ازمدیر صنعت معدن سوال شود چندباربه شهرک صنعتی وکارخانجات سر زده هرجاهم رفته فقط در فکر……… بوده البته درسطح بازار وهم ظاهر اهمین وضعیت داره و میگن الا سخت نشان میده که باشمابوده و هست.

  2. سحر گفت:

   آقای دلخوش،گفتی اولین فاز فومن به ضیابر و جاده خاکیان در دست اجرا است تا مسافرها با ورودیه شهرستان، مشتاق به آمدن در سطح شهر باشند.پس کی شهرستان صومعه سرا از بن بست خارج شود. بر روی پل عابر پیاده رو چهارراه خاکیان تابلوی رفتن به رشت و تهران را بسمت فومن نشان میدهد، در حالی که ازمسیر کمربندی صومعه سرا رفتن به رشت نزدیکتر است.خوشبختان همه مسافران به سمت فومن هدایت می کند وکسی به کسی نیست

  3. ال گفت:

   دلخوش گفت جاده خاکیان در دست اجرا است تا مسافران مشتاق به آمدن به شهرشوند چطور از بن بست خارج میشه.روی پل چهارراه خاکیان نوشته شده مسیر رشت را بصورت مستقیم به فومن نشان میدهد، سایه سنگین فومن شهرستان صومعه سرا از دید همه مسافران حذف کرده جاذبه گردشگری فومن زیاد. سالهای گذشته در هیچ زمینه ای سرمایه گذاری در امر گردشگری در صومعه سرا نشده

  4. دوست گیلان گفت:

   امان از این همه عجله موندم شما دوستان تو اون چهار سال که صومعه سرا محو و نابود شده بود کجا بودید.ازتون خواهش می کنم اجازه بدید همه چی سر وقت خودش انجام بشه هدف همه ما ترقی شهرمون هست پس اجازه بدید جناب دلخوش کارشون رو انجام بدن.ایشون تازه کارشون رو بعنوان نماینده ما شروع کردند همه باید پشتشون باشیم چه موافق چه مخالف تا ایشون به پشتوانه ما در همه جا بدرخشند و شهر فراموش شده صومعه سرا رو به دیگران بشناسونند.ممنون از همه دلسوزان واقعی صومعه سرا

  5. جواب ال گفت:

   درخصوص نظرات کاربران میتوان گفت برخی جواب کاربران ازطرف سایت محترم جواب داده میشود مانند کاربری بنام دوست گیلان .. ای سایت خودش معرفی میکرد تا جوابش راحت داد

   • واران نیوز گفت:

    با سلام
    تصورات شما اشتباه می باشد
    پاسخ به دیدگاه از طرف سایت با اسم واران نیوز قرار داده می شود

  6. سینا گفت:

   دکتر از همه زحماتی که میکشی برای شهرستان صومعه سرا از شما تشکر میکنم ولی هر چه زودتر تکلیف چهارراه خاکیان مشخص کنید خیلی خوب میشه و به نفع شهره

  7. محسن گفت:

   با سلام کوچه ما هم داره آسفالت میشه ولی وقتی جدول کشی نشده فقط میخوان کوچه رو سیاه کنن برن باید زیر سازی بشه

  8. محسن گفت:

   با سلام بر محمد(ص)وآل محمد(ص) لطفا خیابان ها را جدول کشی کنید بعد آسفالت کنید با تشکر از زحمات بیدریغ شما

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro