اتفاقی نادر در پی وقوع حادثه رانندگی در رشت+تصویر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۲۹ خرداد ۹۵ - ۱۶:۵۴

  کد خبر : 46297
  از خود گذشتگی در رانندگی؛

  اتفاقی نادر در پی وقوع حادثه رانندگی در رشت+تصویر

  واران خبر به نقل از روابط عمومی آتشنشانی رشت: در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی در ساعت …

  واران خبر به نقل از روابط عمومی آتشنشانی رشت: در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی در ساعت ۱۰:۵۵ دقیقه صبح امروز ۲۹ خرداد ۹۵  مبنی بر بروز حادثه نیمه واژگونی خودروی کامیونت و ریزش گازوئیل، بیدرنگ مرکز کنترل ستاد فرماندهی دو دستگاه خودروی نجات و اطفایی از ایستگاه ۵ آتش نشانی بهمراه ۱۰ آتش نشان را به محل حادثه واقع در بلوار شهید بهشتی، جنب پل رازی اعزام کرد.

  شهرام مومنی معاونت عملیات سازمان آتش نشانی در این باره گفت: به محض رسیدن آتش نشانان به محل حادثه مشاهده شد یکدستگاه خودروی کامیونت پس از انحراف ناگهانی به صورت نیمه واژگون بر روی یکدستگاه خاور سقوط نموده و موجبات ریزش گازوئیل بر روی سطح خیابان را فراهم نمود.

  وی در ادامه با بیان اینکه سریعا آتش نشانان نسبت به ایمن سازی محل حادثه و پیشگیری از بروز حوادثی همچون واژگونی خودرو و آتش سوزی اقدام نمودند افزود:  طبق بررسی های بعمل آمده و اظهارات شاهدان عینی خودروی کامیونت پس از انحراف ناگهانی در حال واژگون شدن بود که به ناگاه خودروی عبوری خاور با قرار گرفتن در کنارش مانع واژگونی اش شد.

  مومنی در پایان اشاره داشت: آتش نشانان پس از مستقر کردن خودروی کامیونت به مکان امن به ایستگاه مربوطه مراجعت نمودند.

  همین گزارش حاکی است: بواسطه از خود گذشتگی راننده خودروی خاور از واژگونی خودروی کامیونت و همچنین صدمات احتمالی به راننده و سرنشین پیشگیری بعمل آمد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro