خنثی‌سازی عملیات گسترده تروریستی در تهران +جزییات

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۱ تیر ۹۵ - ۱۶:۱۹

  کد خبر : 46368

  خنثی‌سازی عملیات گسترده تروریستی در تهران +جزییات

  یکی از بزرگترین توطئه های تروریستی گروه های تکفیری وهابی، در روزهای منتسب به حضرت خدیجه کبری (س) کشف و خنثی شد. در طرح جنایتکارانه مذکور، سلسله بمب گذاری هایی در نقاط متعددی در عمق کشور تدارک دیده شده بود.

  شب گذشته علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی از کشف و دستگیری عوامل یک عملیات انتحاری در تهران خبر داده بود. امروز وزارت اطلاعات جزییات بیشتری از این عملیات خرابکارانه ناکام را منتشر کرد.

  شمخانی در مراسم بزرگداشت شهید دکتر مصطفی چمران در مسجد امام صادق (ع) گفته بود: “در همین ایام نفرین‌شدگان زمین تصمیم داشتند تحرکاتی انجام بدهند اما گزارش مختصری منجر به کشف شبکه‌ای شد و نیروهای امنیتی گروهی را در ماه رمضان به دام انداختند که تصمیم داشتند عملیات انتحاری در تهران انجام بدهند.”

  وزارت اطلاعات هم در اطلاعیه‌ای از خنثی سازی اقدام شیطانی تروریست های تکفیری در تهران خبر داد.

  به گزارش ایسنا در  این اطلاعیه آمده است:

  به استحضار ملت شریف ایران می رساند
  با ادعیه ی مردم روزه دار و با عنایات خداوندی، یکی از بزرگترین توطئه های تروریستی گروه های تکفیری وهابی، در روزهای منتسب به حضرت خدیجه کبری (س) کشف و خنثی شد.
  در طرح جنایتکارانه ی گروهک ضد اسلامی تروریستی تکفیری، سلسله بمب گذاری هایی در نقاط متعددی در عمق کشور و مشخصاً برای مناسبت های پیش رو تدارک دیده شده بود که با توکل و توسل و فداکاری های سربازان گمنام امام زمان (عج) در تهران و چند استان دیگر، اقدامات شیطانی تروریست های تکفیری خنثی سازی شد، تروریست ها بازداشت شدند و تعداد بمب های آماده ی انفجار و مقادیر انبوهی مواد اولیه ی انفجاری کشف و ضبط گردید.
  با توجه به ادامه داشتن تحقیقات میدانی در داخل و خارج از کشور و استمرار بازجویی از تروریست ها، اطلاعات تکمیلی به محض فراهم شدن شرایط حفاظتی، به استحضار ملت شریف ایران خواهد رسید.
  سربازان گمنام امام زمان (عج) برای ادامه مسیر، شدیداً نیازمند ادعیه ی مردم روزه دار، بویژه در لیالی قدر هستند.
  روابط عمومی وزارت اطلاعات

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro