مدافعان حرم حافظان دین و امنیت در خارج از مرزهای ایران اسلامی

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲ تیر ۹۵ - ۲:۳۵

  کد خبر : 46371
  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا:

  مدافعان حرم حافظان دین و امنیت در خارج از مرزهای ایران اسلامی

  مدافعان حرم حافظان دین و امنیت در خارج از مرزهای ایران اسلامی هستند.

  به گزارش خبرنگار واران خبر، سید محمود رزمگیر  در مراسم تجلیل از مدافعان حرم شهرستان صومعه سرا در سالن شهید آوینی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا گفت: ماه رمضان ماه مهمانی خداست . در این ماه انسانها سعی و تلاش مضاعفی دارند تا ضمن رعایت آداب و شعایر دینی ٰ حرمت این ماه مبارک را نگه دارند و برای صفاتی مانند راستگویی ٰ خوش اخلاقی ٰ بخششٰ گذشت کردن و … را بیشتر از گذشته اهمیت قایل شوند و از حریم سفره مهمانی خدا به نحو احسنت پاسداری کنند.

  رییس ادراه فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا اشاره کرد:  به میمنت این ماه مبارک و برای ارج نهادن به ایثار و جانفشانی های مدافعان حرم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا با همکاری جوانان عاشورایی هیات رزمندگان اسلام شهرستان اقدام به تجلیل از این اسطوره های مقاومت نمودند.

  این مقام فرهنگی گفت : این برنامه که با حضور تمامی مسئولین ادارات و نهادها ٰ امام جمعه ی شهرستان و شرکت عموم را بدنبال داشت بعد ازاجرای برنامه های سخنرانی ٰ تواشیح قرآنی ودیگر برنامه های هنری و فرهنگی دیگر به تمامی مدافعان حرم شرکت کننده در مراسم و تنها جانباز چند روز اخیر در سوریه (سید امین قتلزاد ) که از اعضای فعال انجمن قرآن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا بوده به رسم احترام ٰ  لوح سپاس و هدیه تهیه شده اهداء گردید. ودر پایان مراسم ضیافت افطار بدرقه راه تمامی شرکت کنندگان در مراسم بود .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro