روستاهای تابعه شهرستان فومن درجه آسیب‌زایی بالاست

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : پنج شنبه ۳ تیر ۹۵ - ۲۲:۱۱

  کد خبر : 46422
  معاون پیشگیری بهزیستی گیلان در جلسه تودیع و معارفه رئیس بهزیستی فومن:

  روستاهای تابعه شهرستان فومن درجه آسیب‌زایی بالاست

  معاون پیشگیری بهزیستی گیلان با اشاره به مرکز اورژانس اجتماعی در شهرستان فومن فعالیت می‌کند گفت: در روستاهای تابعه شهرستان فومن درجه آسیب‌زایی بالاست و باید با همت در خدمت مردم باشیم.

  به گزارش خبرنگار واران خبر از فومن، فرحناز نوبخت‌راد، معاون پیشگیری بهزیستی گیلان در جلسه تودیع و معارفه رئیس بهزیستی فومن در فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: فومن دارای اورژانس اجتماعی است و بسیاری از برنامه‌های استان در شهرستان فومن پیاده شد.

  وی افزود: برای اینکه آسیب‌های شهرستان را نسبت به شرایطی که اتفاق می‌افتد، از نزدیک ورود کنیم و بهزیستی به نوبه خود انجام وظیفه کند، برنامه‌های استان در این شهرستان انجام شد.

  معاون پیشگیری بهزیستی گیلان با بیان اینکه در حوزه توانبخشی و پیشگیری فعالیت‌های مختلفی انجام می‌دهیم اما کافی نیست، گفت: در روستاهای تابعه شهرستان فومن درجه آسیب‌زایی بالاست و باید با همت در خدمت مردم باشیم.

  نوبخت‌راد با بیان اینکه حمایت مسئولان فومن برای بهزیستی اثرگذار است، تصریح کرد: حسین ابراهیمی یکی ز مدیران توانمند استان است که از امروز به عنوان سرپرست بهزیستی فومن معارفه شدند.

  در ادامه میرشمس مومنی‌زاده، فرماندار فومن با بیان اینکه این شهرستان علی‌رغم امتیازات فرهنگی، تاریخی و دینی، متاسفانه دارای جامعه هدف بهزیستی گسترده است، خاطرنشان کرد: مواجهه با مردم در سطح شهرستان و روستاها نشان‌می‌دهد عده زیادی از مردم نیازمند خدمات بهزیستی هستند.

  وی با بیان اینکه خدمت به مردم مقدس است، اظهار کرد: خدمت‌رسانی به انسان‌های آسیب‌پذیری که احتیاج به حمایت و پوشش خدماتی مسئولان دارند بسیار حائز اهمیت می‌باشد.

  فرماندار فومن افزود: ابراهیمی، سرپرست جدید بهزیستی فومن با نگاهی نو به بهزیستی منشأ تحول باشد و خدمات اساسی و ماندگار در حوزه این نهاد در فومن داشته باشند.

  مومنی‌زاده گفت: فردی که در نهاد بهزیستی مسئولیت می‌پذیرد باید حتما فردی توانمند باشد و همه‌گونه پشتیبانی را به عمل آورد.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro