آرامش صومعه سرا در گرو بصیرت افزایی برخی مدیران

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۸ تیر ۹۵ - ۱۷:۱۲

  کد خبر : 46578

  آرامش صومعه سرا در گرو بصیرت افزایی برخی مدیران

  صومعه سرا با پتانسیل های وسیعی که داراست همیشه در پستی و بلندی مدیریتی قرار داشته و امروز در جایگاه متوسطی قرار دارد که با افزایش بصیرت برخی رجال ، این شهرستان از نظر مدیریتی می تواند بالاتر از جایگاه فعلیش باشد.

  واران خبر: بر این امر واقفیم که شهرستان صومعه سرا دارای پتانسیل های وسیعی در جنبه های مختلف می باشد که  الحمدالله غنی بودن چنین افکاری در کنار ایمان و بصیرت نیروهای ولایی، سبب ماندگاری شهرستان در فضای پر چالش برخی از مدیران بوده است.

  اما همیشه نمیتوان در باب حقایق ناخوشایند به حاشیه رفت و از بیانشان سکوت نمود، از این حیث گاهی برای حرکت در مسیر پیشرفت باید سعی در شناسایی مشکلات و سپس رفع آنها نماییم.

  ماجرا به آنجایی ختم می شود که فضای شهرستان صومعه سرا در پاره ای از اوقات قربانی سوءاستفاده ها و بی تفاوتی های برخی از عزیزان رجال می گردد که در چنین شرایطی نیاز اساسی به افزایش بصیرت همان عزیزان می باشد که به فرموده مقام معظم رهبری: «نگذارید به بهانه‌های گوناگون، آدمهای کم بصیرت، یا کم صبر، یا خودخواه، یا بی توجه به مصالح عمومی مردم، میان صفوف مستحکم شما فاصله بیندازند و شما را نسبت به یکدیگر، یا نسبت به مسئولان دل چرکین و نگران کنند. آگاه باشید و بدانید که این راه به هدف خواهد رسید، چون راه پیامبران و راه اوصیا و آرزوی مومنان صالح در طول همه زمانهای گذشته است. ملتهای دیگر به شما نگاه می‌کنند و می‌خواهند از شما بیاموزند».

  بنابراین مسئولینی که سکان دار شاخص های انقلابی و ارزشی هستند نباید در برابر برخی از افراد سودجو که با نزدیک کردن خود به مدیران قصد منفعت طلبی را دارند، کوتاه بیایند تا فضایی الهتاب آفرین در سطح جامعه به وجود آید و آسیب های جبران ناپذیری به ساختار صومعه سرا وارد گردد.

  به خوبی مطلع می باشیم که سطح آگاهی اجتماعی مردم بسیار بالاست و این امر با توجه به گسترش تکنولوژی های امروزی سریعا رو به افزایش است و با توجه به گستردگی دامنه اخبار و مراجع اطلاع رسانی دیگر نمیتوان مطالب را از شهروندان جامعه پنهان نمود. گاه می توان با یک موضع گیری به موقع و سنجیده از وقوع ناهنجاری های اجتماعی جلوگیری کرد که بازهم چنین رویکردهایی در گرو بصیرت افزایی خلاصه می شود.

  مردم نیز همواره نشان داده اند که به پشتوانه مدیرانی که در راستای منافعشان گام بر میدارند، تمام قد می ایستند و در برابر ناحقی ها سکوت نخواهند کرد. زیرا آحاد جامعه در برابر خادمان بی ادعای خویش وفادارند و در نزدشان جاودانه خواهند شد.

  به واقع بازخوانی سخنان معمار کبیر انقلاب اسلامی پیرامون مسئولان نظام، خود گواه حقایق بی شماریست که می بایست مورد توجه جدی قرار گیرد که می فرمایند: «مسئولین خدمتگزار ملت و مردم ولی نعمت آنها هستند». از این رو مردم انتظار دارند که با قاطعیت در مقابل اشخاصی که با نام مردم در حق آنها جفا می کنند و مانع از پیشرفت صومعه سرای عزیزمان شده اند، ایستادگی نمایند و شهرستان را از حواشی همان اشخاص معلوم الحال دور سازند.

  امید است منافع مردمان این سرزمین، هیچگاه قربانی و جولانگاه منفعت طلبان نگردد. ان شاءالله/سجاد آتشین سوما

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro