عفت؛ یکی از اساسی‌ترین زیرساخت‌های حجاب در جامعه است

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۹ تیر ۹۵ - ۵:۲۰

  کد خبر : 46608
  مسئول کمیته بانوان فرمانداری صومعه سرا:

  عفت؛ یکی از اساسی‌ترین زیرساخت‌های حجاب در جامعه است

  مسئول کمیته بانوان فرمانداری صومعه سرا گفت: یکی از اساسی‌ترین زیرساخت‌های حجاب در جامعه از نگاه اسلام موضوع عفت و پاک‌دامنی است.

  به گزارش خبرنگار واران خبر، معظم علی پرست در جلسه کارگروه عفاف و حجاب در فرمانداری صومعه سرا اظهار کرد: هدف از تشکیل کارگروه عفاف و حجاب، ترویج عفت در سطح جامعه است.

  وی با بیان اینکه بحث عفت باید در سطح جامعه گسترش پیدا کند، افزود: تمام مسئولان می‌توانند عفاف و حجاب را از ادارات خود آغاز کنند.

  مسئول کمیته بانوان فرمانداری صومعه سرا با بیان اینکه عفت روحیه ای است در ذات انسان که ما با رعایت آن به اصول انسانی نزدیک تر می شویم،گفت: یکی از اساسی‌ترین زیرساخت‌های حجاب در جامعه از نگاه اسلام موضوع عفت و پاک‌دامنی است.

  علیپرست با بیان اینکه باید در برخی از ادارات ضوابط حجاب مشخص شود، تصریح کرد: با همکاری فرهنگ و ارشاد اسلامی  گاهنامه و یا ماهنامه با موضوع عفاف و حجاب در سطح شهر توزیع گردد.

  وی خاطرنشان کرد: برای روز ملی عفاف و حجاب فضاسازی محیطی با نصب بنر و پرده با احادیث ائمه(ع) و سخنان امام راحل و مقام معظم رهبری مزین شود.

  مسئول کمیته بانوان فرمانداری صومعه سرا گفت: همایش پیاده روی، برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب و ارسال پیامک انبوه از جمله برنامه های روز ملی عفاف و حجاب در صومعه سرا است.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro