جمع‌آوری مانکن‌های زننده از پشت ویترین مغازه‌ها

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۹ تیر ۹۵ - ۵:۲۰

  کد خبر : 46612
  فرمانده انتظامی صومعه سرا:

  جمع‌آوری مانکن‌های زننده از پشت ویترین مغازه‌ها

  فرمانده انتظامی صومعه سرا گفت: مانکن‌های زننده از پشت ویترین مغازه‌ها جمع آوری می شود.

  به گزارش خبرنگار واران خبر، سرهنگ اردشیر آقاجانی در جلسه کارگروه عفاف و حجاب در فرمانداری این شهرستان اظهار کرد: بخشی از وظایف نیروی انتظامی در راستا یرسیدگی به مسئله عفا و حجاب در سطح جامعه است.

  وی با بیان اینکه بی حجابی، ارزش های نظام را خدشه وارد می کند و امنیت اخلاقی را زیر سوال می برد، افزود: کج روی، ناهنجاری، عرف شکنی؛، اختلافات خانوادگی، بی بند و باری و طلاق از پیامدهای بدحجابی است.

  فرمانده انتظامی صومعه سرا با بیان اینکه در برخی از ایام خاص بی حجابی ها در این شهرستان دیده می شود، گفت: وضعیت شهرستان صومعه سرا از نظر  عفاف و حجاب رضایت بخش است.

  سرهنگ آقاجانی با بیان اینکه امروز بحث حجاب از دغدغه های کشوری است، تصریح کرد: ۲۳ سازمان در زمینه ترویج فرهنگ عفاو حجاب وظایفی را بر عهده دارند.

  وی با بیان اینکه گذاشتن چادر برای خواهران کارمند در نیروی انتظامی اجباری است، خاطرنشان کرد: برای مراجعه کنندگان مانتویی، چادرهایی تعبیه شده که باید حتما با سر کردن چادر وارد اداره انتظامی شوند.

  فرمانده انتظامی صومعه سرا اظهار کرد: از پلیس های افتخاری که جامعه شناس و روانشناس هستند در راستای برخورد با معضل بدحجابی استفاده می شود تا به اینگونه افراد مشاوره دهند.

  سرهنگ آقاجانی با بیان اینکهجمع آوری مانکن های زننده از پشت ویترین های مغازه ها از جمله برنامه های در دست اجرا است، افزود: بخشی از اقدامات فرهنگی در راستای عفاف و حجاب نیاز است که از دانشگاه ها، مداری و برخی از مراکز علمی آغاز شود تا بتوان نتیجه گرفت.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro