چهارسال حبس برای متصرف پناهگاه حیات وحش در صومعه سرا+تصویر حکم دادگاه

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : شنبه ۱۲ تیر ۹۵ - ۱۹:۰۳

  کد خبر : 46713
  در یک اقدام ارزشی؛

  چهارسال حبس برای متصرف پناهگاه حیات وحش در صومعه سرا+تصویر حکم دادگاه

  شخصی که بخشی از پناهگاه حیات وحش سرخانکل را به صورت غیر قانونی تصرف کرده بود به چهار سال حبس محکوم شد .

  واران خبر: شخصی که حدود ۲ هکتار از اراضی پناهگاه حیات وحش سرخانکل در تالاب انزلی را تصرف نموده بود در دادگاه بدوی به رفع تصرف و ۴ سال زندانی محکوم شد .
  حمزه عشوری رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان صومعه سرا با اعلام این مطلب گفت با توجه به اهمیت موضوع و سفارش اکید مدیرکل استان پرونده متخلفینی که به اراضی ملی دست درازی کنند با جدیت و سرعت پی گیری خواهد شد .
  photo_2016-06-30_13-30-19
  واران : ضمن تقدیر از این اقدام اداره محیط زیست شهرستان صومعه سرا و قوه قضایی، امید واریم این گونه حرکات در شهرستان ادامه پیدا کرده و تمام متصرفین منابع طبیعی شهرستان روزی به سزای اعمال خلاف خود رسیده و این سرمایه سبز که امروزه در حال از بین رفتن است احیا شود و احدی جرات دست درازی به منابع طبیعی کشور را نکند.

   

  ۶ ديدگاه

  1. او گفت:

   ای کاش اسم تالاب صومعه سرا بود بدلیل نزدیکی بودن،برخی روستاها هرکس تالاب از آن می داندو اسم محل خود مینامد ،ولی بایدنام شهرستان صومعه سرا گفت شود

  2. حقیقت حال گفت:

   در شرایطی که مسئولین شهرستان تلاش زیادی کرده اند تالابی به نام صومعه سرا نداریم ، چون مردم گیلان و حتی بخش زیادی از روستایان صومعه سرا تالاب بندرانزلی مینامند . معرفی تالاب به نام صومعه سرا جواب نداده، بسیاری از روستایان صومعه سرا به شهرخود تعصب ندارند درشرایط مختلف ازنام شهرستان خود دفاع نمی کنند،و تعصب روی نام روستاها بیشتراست.در استان گیلان و کشور به نامهای روستایی توجه نمی شود .اگر به اسم مرکز شهرستان صومعه سرا توجه شود ما می توانیم درکل استان و ایران نام تالاب به نام صومعه سرا سند بزنیم

  3. ناشناس گفت:

   استان صومعه سرا

  4. نو به نو گفت:

   بخش عظیمی تالاب یعنی حدود۷۰ درصد درحوض صومعه سراست. این ناشناس ، همین سایت واران نیوز است. اشکالی ندارد زیرا حتی تحمل نظر کاربر معمولی را ندارد. خیلی ناشیانه استان صومعه سرا از زبان کاربران نوشته.

   • واران نیوز گفت:

    با سلام
    تصورات شما اشتباه می باشد
    پاسخ به دیدگاه از طرف سایت با اسم واران نیوز قرار داده می شود

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro