5نفر از عرضه کنندگان مرغ زنده صنعتی در صومعه سرامحکوم شدند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : جمعه ۱۸ تیر ۹۵ - ۵:۲۵

  کد خبر : 46855
  رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان صومعه سرا :

  ۵نفر از عرضه کنندگان مرغ زنده صنعتی در صومعه سرامحکوم شدند

  واران خبر : رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان صومعه سرا در گفتگو با خبرنگارما از محکومیت عرضه کنندگان مرغ زنده صنعتی …

  واران خبر : رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان صومعه سرا در گفتگو با خبرنگارما از محکومیت عرضه کنندگان مرغ زنده صنعتی در شهرستان صومعه سراخبرداد وافزود : پنج نفر از عرضه کنندگان مرغ گوشتی صنعتی که در بازار های محلی شهرستان اقدام به عرضه و کشتار مرغ گوشتی صنعتی می نمودند توسط شعبه ۱۰۲ دادگاه کیفری شهرستان صومعه سرا جمعا به ۱۰ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند.

  مهدی بهروزی با اشاره به اینکه عرضه مرغ زنده صنعتی گوشتی زنده ممنوع است اظهار داشت : عرضه کنندگان این نوع طیور به دادستانی شهرستان صومعه سرا معرفی و احکام محکومیت آنان صادر شد. وی افزود : پروسه تولید و عرضه مرغ صنعتی کاملا مشخص و از طریق کشتارگاه ها ی صنعتی و با نظارت دامپزشکی بوده و عرضه مرغ صنعتی به صورت زنده و یا کشتار آن در محیط های بازار های محلی عملی غیر بهداشتی و ممنوع می باشد.

  وی افزود: اینکار علاوه بر تهدید سلامت مصرف کنندگان، موجب آلودگی محیط زیست و نیز اشاعه بیماری های طیوردر سطح مرغداری های صنعتی شهرستان خواهد شد.

  بهروزی ضمن قدر دانی از مساعدت ویژه دادستان شهرستان صومعه سرا در زمینه برخورد با عرضه مرغ زنده صنعتی اظهار داشت : برای حل این مساله علاوه بر برخورد های قضایی نیازمند همکاری تمامی دستگاه های ذیربط از جمله شهرداری ها و بخشداری ها هستیم تا از ورود افراد عرضه کننده مرغ های صنتعی گوشتی به بازار های محلی جلوگیری به عمل آید.

  بهروزی افزود : نظارت بهداشتی بر تولید ، استحصال و عرضه مواد خام دامی مهمترین وظیفه این سازمان است .

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro