حجاب، عامل امنیت پایدار در جامعه/فروشگاه مد روز اولین تولید کننده لوازم حجاب در استان گیلان

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۰ تیر ۹۵ - ۲۰:۴۳

  کد خبر : 46891
  واران خبر گزارش می‌دهد/

  حجاب، عامل امنیت پایدار در جامعه/فروشگاه مد روز اولین تولید کننده لوازم حجاب در استان گیلان

  حجاب، عامل امنیت پایدار در جامعه است که فروشگاه مد روز اولین تولید کننده لوازم حجاب در استان گیلان برای ترویج پوشش اسلامی می باشد.

  واران خبر_گیلان:حجاب، عامل امنیت پایدار در جامعه است و این موضوع بر هیچ کسی پوشیده نیست و  همه اقشار جامعه اعم از زن و مرد، تحصیل کرده و بی‌سواد به اهمیت این موضوع وقوف کامل دارند.

  حفظ حجاب و ترک جلوه‌گری، ثمرات بسیاری دارد که آرامش روحی، استحکام پیوند خانوادگی، حفظ نسل، جلوگیری از سوء قصد و تجاوز، پیشگیری از امراض مقاربتی و روانی، پائین آمدن آمار طلاق، خودکشی، فرزندان نامشروع و سقط جنین، از بین رفتن رقابت‌های منفی و نجات او از چشم‌ها و دل‌های هوسبازی که امروز دنیای غرب و شرق را در لجن فرو برده است از جمله آنهاست.

  حجاب یعنی اطاعت از فرمان پروردگار، حجاب یعنی لبیک یازهرا(س)، حجاب یعنی انتظار فرج، حجاب یعنی ادامه راه شهدای کربلا و حجاب یعنی استشمام عطر بهشت.

  با وجود اینکه همه افراد جامعه به موضوع حجاب و عفاف واقفند و می دانند که هر چه حجاب بیشتر داشته باشند در امنیت و آسایش و آرامش بیشتر ی در جامعه به سر می برند اما متاسفانه امروزه تغییر نوع حجاب و پوشش افراد در جامعه، تبدیل به یک معضل اجتماعی شده، به طوری که توجه خانواده ها و مسئولین را با توجه به آسیب هایی که این بحث دارد، به خود جلب نموده است.

  بی حجابی علاوه بر تخریب روح و روان و آرامش زن و مرد عواقب و خطرات درد ناک دیگری دارد که بر همگان لازم است در رعایت و ترویج حجاب گوشش و تلاش نمایند تا با همکاری هم جامعه‌ای سالم و سرشار از آرامش و امید داشته باشیم.

  photo_2016-02-08_03-17-19

  در این راستا بانوان محجبه هم از مشکلات زیادی در جامعه رنج می ببرند که در وهله اول پیدا کردن لباس مناسب برای آنها است.

  بانوان محجبه برای پیدا کردن یک مانتو، روسری و… که در شأن بانوی مسلمان باشد باید فروشگاه های زیادی را در سطح شهر زیر و رو کنند تا شاید یک فروشگاه پیدا شد که نیاز پوشاک آنها را برطرف نماید.

  در این راستا معصومه همتی ،مسئول فروشگاه حجاب صومعه سرا اظهار کرد:حضرت فاطمه زهرا (س) نمونه بارز و الگوی مناسب حفظ و نگهداری ارزش ها و شئونات اسلامی در عرصه های مختلف زندگی است.

  وی با اشاره به اینکه فروشگاه های حجاب می تواند زمینه ساز خوبی برای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب باشد، افزود: یکی از بحث‌های مهم در زمینه ترویج فرهنگ و حجاب ایجاد فروشگاه‌هایی است که پوشاک با الگوهای ایرانی و اسلامی را عرضه کنند.

  photo_2016-02-08_03-17-40

  مسئول فروشگاه مدروز صومعه سرا با بیان اینکه فروشگاه مد روز اولین تولید کننده لوازم حجاب در استان گیلان است، گفت: انواع چادر ملی، شالدار، عربی، لبنانی، بحرینی، شنلی، قجری، دانشجویی، شالدار مجلسی، شالدار کیمونو، شال‌های حجاب، ساق دست و … در این فروشگاه عرضه می‌شود.

  همتی با بیان اینکه از مسئولان فرهنگی انتظار می‌رود تا از فروشگاه حجاب حمایت کنند، تصریح کرد: با توجه به تهاجمات فرهنگی که امروزه دامن جوانان را گرفته است،  فروشگاه مدروز در نظر دارد با تولید انواع شال، روسری و پوشش‌های اسلام بانوان در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع بانوان را جذب پوشش اسلامی کند.

  وی خاطرنشان کرد:لازم است در این راستا تولیدات کنندگان تولیدات خود را بر حسب ذائقه مصرف کنندگان و با ایجاد تنوع در رنگ و طرح و بکارگیری مدل‌های متنوع بومی به بازار عرضه کنند تا زمینه جذب نوجوانان و جوانان به این گونه تولیدات را فراهم کنند.

   

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro