صدف، فروشگاهی برای ترویج عفاف و حجاب/مسئولان حمایت بیشتری از فعالان فرهنگی داشته باشند

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : یکشنبه ۲۰ تیر ۹۵ - ۲۲:۵۸

  کد خبر : 46901
  مسئول فروشگاه صدف:

  صدف، فروشگاهی برای ترویج عفاف و حجاب/مسئولان حمایت بیشتری از فعالان فرهنگی داشته باشند

  مسئول فروشگاه صدف با بیان اینکه اینفروشگاه در راستای ترویج عفاف و حجاب فعالیت می کند، گفت: مسئولان حمایت بیشتری از فعالان فرهنگی داشته باشند.

  آمنه عبدالهی در گفت‌وگو با خبرنگار واران خبر با بیان اینکه فروشگاه صدف از  سال ۹۳ در شهرستان صومعه سرا راه اندازی شده است، اظهار کرد: از دلایل اصلی راه اندازی این فروشگاه ترویج عفاف و حجاب در سطح شهرستان بود.

   

  وی با بیان اینکه در سال ۹۳ فروشگاه حجاب در سطح شهرستان بسیار کم و عملکردشان ضعیف بود افزود: با راه اندازی فروشگاه صدف و فعالیت بیش از پیش آن در سطح شهرستان، افراد زیادی به حجاب علاقه مند شدند.

  IMG_20160710_223107

   

  مسئول فروشگاه صدف گفت: عرضه چادر، شال، روسری، ساق دست و … با تنوع زیاد سبب ایجاد انگیزه در افراد برای روی آوردن به حجاب می شود.

   

  عبدالهی با بیان اینکه مسئولان حمایت خاصی از این فروشگاه نکرده اند، تصریح کرد: تنها حمایت از فروشگاه صدف از سوی رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی و شهردار این شهرستان بوده است.

   

  وی با بیان اینکه مسئولان باید حمایت بیشتری از فعالان فرهنگی داشته باشند، خاطرنشان کرد: فروشگاه حجاب صدف متاسفانه در داخل کوچه است و اگر مسئولان همکاری نمایند که این فروشگاه به داخل شهر انتقال پیدا کند قطعا در راستای ترویج عفاف و حجاب در سطح شهر گام موثری برداشته می شود.

  IMG_20160710_223112

   

  مسئول فروشگاه صدف اظهار کرد: دخترانی که با وضعیت نامناسب وارد فروشگاه می شوند ،امابا دیدن چادرهای مدل دار حاضرند بی حجابی را کنار بگذرند و رو به سوی حجاب بیاورند سبب شادی و خوشحالی ما می شود.

   

  عبدالهی با بیان اینکه از خانواده و به خصوص پسرم تشکر می‌کنم که در راه اندازی این فروشگاه کمک شایانی به من کردند، افزود: فروشگاه صدف واقع در خیابان برشنورد، خیابان آزادگان روبه روی مسجد امام حسین (ع) است.

   

  وی گفت: همچنین افراد برای ارتباط با ما می توانند از طریق شماره تلفن ۰۱۳۴۴۳۲۸۸۵۸ تماس حاصل نمایند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro