کشف دو مریض مجازی در استان گیلان/ چه کسانی این دو مریض را وارد استان کردند؟

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : چهارشنبه ۲۳ تیر ۹۵ - ۷:۵۳

  کد خبر : 46923
  طنز/

  کشف دو مریض مجازی در استان گیلان/ چه کسانی این دو مریض را وارد استان کردند؟

  واران خبر:هر فردی ممکن است در طول زندگی ، دچار بیماری و مرض شود ؛ از سرما خوردگی و آنفلونزا …

  واران خبر:هر فردی ممکن است در طول زندگی ، دچار بیماری و مرض شود ؛ از سرما خوردگی و آنفلونزا ( اعم از گاوی خوکی و مرغی و سایر گونه های جانوری ) گرفته تا انواع و اقسام بیماری های رنگ و وارنگ و جورواجور ، حتی برخی مواقع ممکن است آدم به امراض ناشناخته ای نیز دچار بشوند. که خدا روشکر ما در اینجا همچون سایر نقاط ایران اسلامی از بس که دکتر متخصص و فوق تخصص که هرکدام چندین تا « بورد» برای خودشان دارند ، هیچگونه دشواری نداریم ….

  خب ممکن است شما از من بپرسید این حرفا یعنی چی؟ خب که چی مثلا؟ در جواب باید بگم زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد…..

  اما در میان این همه امراض مختلف که ممکنه در بین مردم شیوع پیدا کند ، یک مرض جالب این هفته تو استان ما کشف، شناسایی و به عمومم معرفی شده؛ آدم وقتی این ماجرا را میشنود دهانش از تعجب درست مثل دروازه غار میشه، آخه آدم اصلا باورش نمیشه که استان گیلان پتانسیل و ظرفیت همچین مرضی رو اونهم این طوری داشته باشه!!؟ مگه داریم …؟ مگه میشه…؟ حتما میپرسید قضیه چیه؟

  باید در جواب بهتون بگم یکی از مسئولین محترم و خدمت گزار اجرایی استان از مریض بودن دو رسانه در استان گیلان پرده برداشته . و اظهار کرده ؛ «…مدیریت این رسانه ها بومی نیستن» و به نظر می رسه مهم ترین دلیل بیماری فعالیتهای خطرناک مطبوعاتی و رسانه ای این افراد غیر بومی و بیگانه بوده.

  در همین زمینه بار دیگر افکار عمومی و خصوصی به فکر چاره افتادند و به دنبال پیدا کردن فرد یا افراد مقصر ، بیماری زا و موثر ابتلاء این بیماری و بر آمدند و در صدد تحلیل و آسیبشناسی آن اتفاقا به نتایج جالب توجهی رسیدند که از این قرار است؛

  ۱٫ از آنجایی که مدیریت این رسانه های مریض ، غیر بومی اعلام و معرفی شدند عده ای معتقدند این مرض شوم به دست استکبار جهانخوار غرب و ایادی بی ادب و مزدورش وارد گیلان شده است . از نظر آنها با توجه به دشمنی بسیار بسیار عمیق استکبار جهانی با دولت تدبیر و امید، آنها این کار را در جهت ضربه زدن به خدمات فعالیت های درخشان و بی سابقه مسئولین استان گیلان در زمینه کشاورزی ،عمرانی و… انجام داده اند.

  ۲٫ عده ایی نیز بر این باورند که این مرض توسط ایادی صهیونیست غاصب، وارد استان شده و چون از نظر ساختاری هیچ فرقی با نظر اول ندارد علاقه مندان می توانند برای درک بیشتر موضوع به شماره ۱ مراجعه کنند.

  ۳٫گروه دیگری نیز دست عوام مافیای سیسیل و ایتالیا و همچنین یاکوزا ژاپن را در این امر دخیل میدانند و میگویند:« گروه های مافیایی معلوم الحال و مجهول الهویه ، با انجام برنامه ریزی دقیق این کار را صورت دادند. » آنها حتی نوع نقشه گروه مافیای مرض را هم بر اساس اصل مرض دانسته و گفته اند افراد باند مافیا با بکارگیری روشهای پیچیده و حرفه ای که عبارت است از تکرار وِردِ مخصوصی ((مریض شو مریض شو)) مدیران رسانه را مریض کرده و اهداف خود رسیده اند

  ۴٫ عده ای انگشت اتهام را بسوی رقبای دولت یا دولت های رقیب نشانه رفته و می گویند: با توجه به فعالیت فوق العاده ای که دولت تدبیر و امید در سال های اخیر ، مخصوصاً در گیلان انجام داده و با توجه به چرخش سریع و سریع تر چرخ اقتصاد ، این امر باعث حسادت رقبا شده و موجب شده آنها با شیوع این مرض تمام خدمات بی نظیر دولت در گیلان را در ذهن مردم کمرنگ و بی اهمیت جلوه دهند . (البته ناگفته نماند که همه مشکل های این چند سال تقصیر دولت های قبلی است)

  ۵٫ و اما گروه دیگری که نظرشان از اهمیت زیادی برخوردار نیست معتقدند این رسانه ها مریض نیستند و اانتقاد هم مرض نیست . بلکه نقد منصفانه و تنویر افکار عمومی در کنار تکلیف ، حق رسانه ها است. و در جواب نقد نباید به آنها تندی کرد بلکه باید جواب درست داد،

  /آینه ار نقش تو بنمود راست /خود شکن آیینه شکستن خطاست/ البته همانطور که گفته شد نظر این عده بیهوده و کم اهمیت است.

   در پایان جهت آسودگی خیال مدیران رسانه ها و همچنین مردم گیلان باید بگویم که عزیزان دلم، دوستان گرامی ام، این قدر ناراحت نباشید اینقدر غصه نخورید فقط دو رسانه مریض در استان داریم که البته آنها هم با کمی استراحت رو به راه میشوند.

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro