تجمع بزرگ مدافعان حریم خانواده درصومعه‌سرا برگزار شد+تصاویر

 • اکران «خوب، بد، جلف»، «سلام بمبئی»، «گشت ٢» و «مبارک» در صومعه سرا
 • تاریخ خبر : سه شنبه ۲۲ تیر ۹۵ - ۱۰:۱۸

  کد خبر : 46925
  همزمان با سراسر کشور:

  تجمع بزرگ مدافعان حریم خانواده درصومعه‌سرا برگزار شد+تصاویر

  همزمان با سراسر کشور تجمع بزرگ مدافعان حریم خانواده درصومعه‌سرا برگزار شد.

  به گزارش خبرنگار واران خبر، تجمع بزرگ مدافعان حریم خانواده  به مناسبت فرا رسیدن هفته عفاف و حجاب همزمان با سراسر کشور و در لبیک به ندای مقام معظم رهبری با حضور با شکوه بانوان صومعه سرایی بر پا شد.

  بانوان ولایی و فاطمی با حضور خود در این مراسم نشان دادند که همچنان مدافع حریم خانواده خود هستند و با حجاب خود آرامش را به جامعه منتقل می کنند.

  حجت‌الاسلام اسماعیل صدیقی ، امام جمعه صومعه سرا در ای نمراسم که در مصلی این شهرستان برگزار شد اظهار کدر: برگزاری چنین اجتماعاتی می تواند نقش مهمی در رساندن پیام حجاب به جهانیان داشته باشد.

  وی با اشاره به برنامه گسترده دشمنان برای ضربه زدن به ارزش های اسلامی، افزود: یکی از این برنامه ها، کم ارزش کردن مقوله حجاب و بی فایده جلوه دادن آن در نزد مردم خصوصا جوانان است.

  امام جمعه صومعه سرا گفت: استقامت و پایداری و دوام خانواده ها با حجاب امکان پذیر بوده و این موضوع در آیات قرانی و آموزه های دینی به وضوح بیان شده است.

  حجت‌الاسلام صدیقی تصریح کرد: اقدام فرهنگی در زمینه سازی و آگاهسازی درباره فواید حفظ حجاب گام مهمی در مقابله با مخالفان گسترش حجاب در جامعه اسلامی است.

  photo_2016-07-12_10-14-40

  ۲۰۱۶۰۷۱۱_۱۸۱۷۳۴ ۲۰۱۶۰۷۱۱_۱۸۱۱۰۸ ۲۰۱۶۰۷۱۱_۱۸۱۱۴۳ ۲۰۱۶۰۷۱۱_۱۸۱۴۴۴ ۲۰۱۶۰۷۱۱_۱۸۱۵۳۵ ۲۰۱۶۰۷۱۱_۱۸۱۵۴۲ ۲۰۱۶۰۷۱۱_۱۸۱۰۲۶ ۲۰۱۶۰۷۱۱_۱۸۱۰۱۲

  کلیه حقوق برای پایگاه خبری واران نیوز محفوظ است
  Desgined & Programmed by AmirHz.pro